شنبه 29 اردیبهشت 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب حل المسائل آشنایی با اپتیک پدروتی+PDF

کتاب حل المسائل آشنایی با اپتیک پدروتی+PDF

کتاب حل المسائل آشنایی با اپتیک پدروتی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب راه حل آشنایی با اپتیک از سری کتاب های آموزشی ارائه کننده سوالات و تمرینات اپتیک است که توسط پدروتی طراحی و تنظیم شده است و این کتاب توسط مرجان آقطانی، محمدرضا سلمان پورپایین افراکتی و فرانک صبوحی ترجمه شده است. .

حل مشکلات آشنایی با اپتیک پدروتی مرجان

در محتوای این کتاب تمام تلاش شده تا راه حل های ارائه شده دقیق و جامع باشد و با مقایسه و بررسی راه حل های این کتاب با منبع لاتین آن، از صحت تمامی راه حل ها اطمینان حاصل شده است. مترجمان در این ترجمه تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا تمامی مفاهیم و مطالب را به صورت دقیق و کامل ارائه کنند تا دانش آموزان در هنگام مطالعه این کتاب دچار سردرگمی نشوند و بتوانند از این کتاب در آزمون های مربوط به اپتیک برای کسب بهترین ها استفاده کنند. نتایج احتمالی .

دانلود کتاب المسال درآمدی بر اپتیک ترجمه مرجان آقطانی

این کتاب تنها شامل 15 فصل اول کتاب Aptback پدروتی است که راه حل هایی برای این فصل ها ارائه می کند و تمام تلاش خود را برای ارائه سریع ترین راه حل ها به کار گرفته است و دانش آموزان می توانند از این تکنیک های طلایی در این کتاب استفاده کنند. کتاب می تواند بهترین و آسان ترین راه حل را بیاموزد و همچنین دانش آموزان می توانند با انواع سوالات در زمینه اپتیک آشنا شوند و استرس کمتری در سر جلسه امتحان داشته باشند که این کتاب مربوط به دروسی مانند: فیزیک، تولید و اندازه گیری نور است. ، تداخل سنجی نوری، تداخل امواج مواد و تمرین هایی را ارائه کرده است.

برای آشنایی با اپتیک پدروتی جزوه حل مسئله را دانلود کنید

این کتاب که شامل 15 فصل است، برای موضوعاتی مانند: ماهیت نور، تولید و اندازه گیری نور، اپتیک هندسی، روش های هندسی در اپتیک پارامحوری، نظریه جهت گیری اشتباه، درون یابی نوری، معادلات موج، برهم نهی موج، راه حل هایی ارائه می کند. موضوعات دیگر شامل این است که یکی از جامع ترین و کامل ترین منابع اپتیک به شمار می رود که در محتوای این کتاب نقصی وجود ندارد و تمامی دانشجویان برای ارتقای سطح علمی خود در زمینه اپتیک باید از این کتاب استفاده کنند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/optics/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب تئوری حسابداری مالی ۱ ویلیام اسکات

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین