یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب علائم ستاره ای لیندا گودمن+PDF

کتاب علائم ستاره ای لیندا گودمن+PDF

کتاب علائم ستاره ای لیندا گودمن+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب نشانه های ستاره نوشته لیندا گودمن کتابی است که در مورد اسرار جهان و ارتباط بین آنها و ستارگان صحبت می کند و اگر به طالع بینی و تأثیر آنها در سرنوشت خود اعتقاد دارید و دوست دارید یاد بگیرید که نشانه ها و نشانه های ستاره ها به چه معنا هستند و کتاب نشانه های ستاره یکی از پرفروش ترین و برجسته ترین کتاب هایی است که این کتاب را تغییر داده و زندگی آنها را باور کرده اند.

دانلود کتاب نشانه های ستاره

چگونه می توانید به آزادی مالی و امنیت مالی دست یابید، کدام روش های درمانی جامع واقعا موثر هستند، یا چه معانی پنهانی را می توان در اعداد، کلمات و دژاوو یافت، چگونه می توانید از موسیقی و رنگ برای بهبود بدن و ذهن خود استفاده کنید، و بسیاری چیزهای دیگر که با این کتاب خواهید آموخت. لیندا گودمن او به میلیون‌ها نفر کمک کرده است تا زندگی، عشق و تجارت خود را از طریق کتاب‌های پرفروش نشانه‌های ستاره، نشانه‌های خورشید و نشانه‌های عشق بهبود بخشند.

دانلود پی دی اف نشانه های ستاره

لیندا گودمن از طریق کتاب های پرفروش خود، نشانه های خورشید و علائم عشق به میلیون ها نفر کمک کرده است تا زندگی، عشق و شغل خود را از نظر کیفیت بهبود بخشند، و در اینجا، در کتاب نشانه های ستاره، که در واقع شخصی ترین کتاب لیندا گودمن است، اخترشناس برجسته آمریکایی منبعی کاملا تخصصی و قابل اعتماد آماده کرده است تا به شما کمک کند تا به تمام توانایی های مالی و امنیت مالی خود دست یابید. کدام درمان ها واقعا موثر هستند؟ چه معنای پنهانی را می توان در اعداد، کلمات و دژاوو یافت؟ چگونه می توان از موسیقی، رنگ و کریستال ها برای بهبود بخشیدن به بدن و ذهن استفاده کرد؟

پی دی اف نشانه های ستاره

کتاب نشانه های ستاره توسط فریده مهدوی دامغانی به فارسی ترجمه شده است و فریده مهدوی دامغانی مترجم معتبر ایرانی و فرزند احمد مهدوی دامغانی محقق و نویسنده معتبر ادبیات است که بیش از 600 اثر به زبان های فارسی، انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی، اسپانیایی و لاتین در تجربه خود دارد. پادشاه بازندگان، وکیل خیابانی، برادران و اتاق مجازات، آثار جان گریشام، با تو برای همیشه، چشم سوم، زاهد گوشه نشین، فصل هایی از زندگی لومبسانگ رامپا و هنر و زیبایی در قرون وسطی نوشته امبرتو اکو.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/star-signs/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب طلایی پول،ارز و بانکداری پگاه شریفی 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین