یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب آشنایی با هنر در تاریخ ۱ غلامعلی حاتم+PDF

کتاب آشنایی با هنر در تاریخ ۱ غلامعلی حاتم+PDF

کتاب آشنایی با هنر در تاریخ ۱ غلامعلی حاتم+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

این کتاب موجود با هدف آموزش و یادگیری در دانشگاه پیام نور طراحی و تدوین شده است، از این رو سعی بر این بوده که مطالب کتاب به صورت خودآموز به دانشجویان این دانشگاه آموزش داده شود تا دانشجویان بتوانند توانایی یادگیری بدون نیاز به معلم را دارد که به راحتی مطالب این کتاب را بخواند و یاد بگیرد و طبقه بندی ترتیب و نوع نگارش در این کتاب به گونه ای است که شما قادر به درک و یادگیری مطالب و حفظ مطالب آن هستید. در ذهن و در زمان ها و موقعیت ها. از مطالب آموزش داده شده استفاده موثر داشته باشید.

کتاب مقدمه ای بر هنر در تاریخ 1 pdf

برای درک و درک بهتر مطالب این کتاب و جلوگیری از اتلاف وقت، در گام اول هر فصل، اهداف کلی و اهداف نهایی قرار داده شده است که با مطالعه آنها می توانید متوجه شوید که به دنبال چه موضوعی هستید. مطالعه. پس از اهداف کلی، به سراغ اهداف مرحله ای می روید که شامل هدف کلی آموزشی نهایی می شود و پس از مطالعه هر فصل متوجه می شوید که چه هدفی را آموخته اید و با مطالعه این اهداف ذکر شده، به شما کمک می کند تا نگاهی کلی به مطالب این فصل داشته باشید و با اطلاعات کافی و دید بازتر به فصل بعدی این کتاب بروید و پس از آن در اهداف تربیتی-رفتاری اهداف آموزشی به صورت دقیق و کامل مشخص شده است. و در انتها خلاصه ای از هر فصل را مشاهده می کنید که برای جمع بندی و مرور مطالبی که در این فصل مطالعه کرده اید بسیار مفید است و در پایان این فصل ها نیز خودآزمایی هایی وجود دارد تا ببینید آیا به موفقیت های آموزشی رسیده اید یا خیر. اهداف شناسه یا نیاز به خواندن مجدد

خرید کتاب آشنایی با هنر در تاریخ 1 غلامعلی حاتم

کتاب مقدمه ای بر هنر در تاریخ مناسب دانشجویان هنر دانشگاه پیام نور می باشد تا دانشجویان این دانشگاه بدون نیاز به استاد برای تدریس این درس و در مواردی مانند آزمون های دانشگاهی طراحی شده توسط محترم، مطالب این کتاب را بیاموزند. اساتید سایر تست های مرتبط با مطالب این کتاب می توانند از مباحث آموخته شده در این کتاب استفاده کنند و همچنین برای علاقه مندان به رشته هنری مناسب است که می توانند تاریخچه این رشته را مطالعه کنند و از متن این کتاب لذت ببرند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/familiarity-with-art-in-history-1/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب نگاهی دوباره به تربیت اسلامی ۱ خسرو باقری 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین