سه‌شنبه 2 مرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب نکات آیات روایات و اشعار وحیده کاغذی+PDF

کتاب نکات آیات روایات و اشعار وحیده کاغذی+PDF

کتاب نکات آیات روایات و اشعار وحیده کاغذی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب آیات و روایات و اشعار که از سری کتاب های آموزشی برای طلاب عزیز می باشد که می توانند از این کتاب برای کسب بهترین نتایج ممکن در علوم دینی استفاده کنند و این کتاب با بیان و ارائه نکات کلیدی و مهم در پاسخ به سوالات این مبحث باعث تسلط دانش آموزان به تمام مباحث شده است.

دانلود پی دی اف یادداشت آیات احادیث و اشعار وحیده کاگزی

در کنکورهای اخیر بیشترین سوالی که طراحی و بیان می شود قسمت آیات و روایات است، در این کتاب تمامی آیات و روایات سال های مختلف و همچنین رابطه علت و معلولی گردآوری و طراحی شده است. آیات، نکات و ارتباطات موضوع تست ها به خوبی توضیح داده شده است و در این کتاب هر فصل موجود توضیحاتی کلی در مورد فصل دارد که به مطالعه روان دانش آموز کمک می کند.

دانلود پی دی اف یادداشت آیات احادیث و اشعار

علاوه بر درسنامه های جامع و کاملی که در کتاب گنجانده شده است، در پایان هر مبحث، یک سری تست های طبقه بندی شده طراحی و تنظیم شده است که به صورت کتبی و شفاهی می باشد و می تواند شما را برای انواع تست ها آماده کند. یک سوال آشنا مطرح کنید و در پایان کتاب ضمیمه واژگان و اصلاحات کتاب درسی آورده شده است که مطالعه این قسمت قطعا در یادگیری موثر خواهد بود و در عین حال این کتاب این قابلیت را دارد که به شما کمک کند. علاوه بر یادگیری تستی در زمینه سوالات تشریحی.

یادداشت بر آیات احادیث و اشعار وحیده کاگزی

از ویژگی های بارز این کتاب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سطح تمامی سوالات طراحی شده در این کتاب مطابق با سوالات آزمون سراسری می باشد اما در بین سوالات تست های تیزتر و گاه تست های ساده تری وجود دارد.

پاسخنامه تشریحی نیز در انتهای این کتاب آمده است که به بررسی گزینه های صحیح و نادرست سایر گزینه ها می پردازد.

کتاب به دلیل حجم کم و حجم کم توانسته تمامی مطالب ذکر شده در آیات و روایات را در خود داشته باشد و با توجه به نیاز دانش آموزان کنکور طراحی شده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/points-of-verses-of-hadiths-and-poems/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب روانشناسی احساس و ادراک محمود پناهی شهری

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین