دوشنبه 31 اردیبهشت 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب نظریه اساسی مدارها و شبکه ها پرویز جبه دار+PDF

کتاب نظریه اساسی مدارها و شبکه ها پرویز جبه دار+PDF

کتاب نظریه اساسی مدارها و شبکه ها پرویز جبه دار+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

با توجه به مطالب این کتاب، تنها مبحث مدارهای فشرده در کتاب نظریه پایه مدارها و شبکه ها اثر ارنست کوه ارائه شده است و این امر به دو دلیل در این کتاب دنبال شده است، اول درک و طراحی. مدارهای فشرده آسان تر است و ثانیاً شبیه به سیستم های مکانیکی هستند که از مجموعه ای از ذرات تشکیل شده اند که با یکدیگر تعامل دارند.

تئوری پایه مدارها و شبکه ها pdf

اگر بتوانید تمام مطالب موجود را در ایندرس به خوبی یاد بگیرید، می توانید در سایر دروس این رشته به خوبی یاد بگیرید و البته توانایی های شما را در این زمینه افزایش می دهد و همچنین در جلد اول کتاب تئوری پایه مدارها و شبکه ها، ترجمه پرویز جبدار. مارالانی نظریه پایه مدارهای الکتریکی شامل 8 فصل از این کتاب است و در هر یک از فصول توضیحات کافی در رابطه با عنوان فصل ارائه شده است و به این صورت که وقتی خواننده این کتاب دانشگاهی برق را به پایان برساند. ، از جنبه درک مدارها و توانایی آنالیز صحیح هر مداری اعتماد به نفس خواهد داشت.

کتاب تئوری پایه مدارها و شبکه ها جلد 1 pdf

در کتاب نظریه پایه مدارها و شبکه ها اثر ارنست کوه، دانش آموزان با نرم افزار Spice به خوبی آشنا می شوند و به راحتی می توانند مفاهیم و مباحث بیان شده در حوزه های مختلف تحلیل مدار را با کامپیوتر تست کنند و این ویژگی باعث افزایش توانایی و تحلیل آنها نیز می شود. و طراحی، به همین دلیل در پایان هر فصل از این کتاب دانشگاهی، مباحث مربوط به کاربردهای نرم افزار اسپایس بیان شده است که به صورت جامع توضیح داده شده است.

دانلود کتاب مدارهای الکتریکی اثر ارنست کوه

علاوه بر ویژگی های ذکر شده در این کتاب، باید به یاد داشته باشیم که در پایان هر فصل از این کتاب، تعداد زیادی سوال در ارتباط با هر فصل طراحی شده است که برای افزایش تسلط شما بر مبحث موجود طراحی شده است. برخی از این سوالات در انتهای کتاب به دانش آموز محول شده است که توانایی شما را در پاسخگویی به این گونه سوالات دوچندان کرده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/basic-theory-of-circuits-and-networks/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب مقدمات زبان شناسی مهری باقری 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین