یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب مبارزه نوجوانان با عادت های فکری منفی حسین زارع+PDF

کتاب مبارزه نوجوانان با عادت های فکری منفی حسین زارع+PDF

کتاب مبارزه نوجوانان با عادت های فکری منفی حسین زارع+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

این کتاب حاوی اطلاعات زیادی در مورد انگیزه های جوانان است. اغلب جوانان ما ممکن است یک لحظه شاد و پرانرژی و لحظه بعد مضطرب و غمگین یا پر از خشم باشند و وقتی در این احساسات غرق شدیم فکر کنیم بیایید بگوییم تغییر این احساسات خارج از کنترل ما است. اما آنچه که ما غفلت کرده ایم این است که همه ما توانایی تغییر انواع افکار را داریم و اگر این را یاد بگیریم; به جای رفتارهای غلط و کنترل نشده، جایگزین های مناسبی را انتخاب خواهیم کرد.

دانلود پی دی اف مبارزه نوجوانان با عادات منفی اندیشی

در این کتاب تمرین ها و مسائلی گنجانده شده است که به شما کمک می کند بر عادت منفی خود غلبه کنید و همچنین 14 عادت اشتباه که تعداد زیادی از جوانان با این مشکل مواجه شده اند و مانع از موفقیت آنها می شود و زمانی که با این موارد برخورد کنید. عادات غلط درگیر شوید، واقعیت را تحریف خواهید کرد و حال بدی را تجربه خواهید کرد و این کتاب تمام تلاش خود را کرده است که به شیوه ای مفید و مثبت فکر کند و اعتماد به نفس کافی برای یک زندگی واقعی و شاد به دست آورد.

نوجوانان با عادات منفی اندیشی دست و پنجه نرم می کنند حسین زارع

همه ما انسان ها در معرض محرک های محیطی قرار می گیریم که انسان برخی از آنها را از طریق (توجه) انتخاب و تفسیر می کند (ادراک) و پس از این مرحله این تفاسیر را در حافظه خود ذخیره می کند و انسان های پردازشگر با ساختارهای مختلف اطلاعات انباشته شده در حافظه دارای استنباط های معناداری است که به آن «تفکر» می گویند یا به عبارتی تفکر از کنار هم قرار دادن تمام اطلاعات مغز شکل می گیرد و بر این اساس عبارت سیستم های شناختی به دو دسته شناخت پایه و بالاتر طبقه بندی می شود. شناخت، که در آن شناخت پایه شامل توجه، ادراک، حافظه و شناخت بالاتر شامل تفکر (قضاوت، استدلال، تصمیم گیری و حل مسئله) است.

مبارزه نوجوانان با عادات منفی اندیشی pdf

ما انسان ها همیشه در شناخت و تشخیص اصول و بالاتر مشکل داریم، به همین دلیل با خطاهای شناختی مواجه می شویم که تکرار این خطاها به شیوه غالب پاسخگویی تبدیل می شود و در این سوی ماجرا برای اصلاح خطاهای شناختی، متخصصان از روشی استفاده می کنند. با آنها از نام بازسازی شناختی استفاده می کنند و این کتاب مفاهیم و مفاهیم علمی را به صورت عملی به شما آموزش می دهد.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/adolescents-struggle-with-mental-habits/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب حقوق تطبیقی عبدالحسین شیروی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین