یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته حقوقکتاب حقوق تطبیقی عبدالحسین شیروی+PDF

کتاب حقوق تطبیقی عبدالحسین شیروی+PDF

کتاب حقوق تطبیقی عبدالحسین شیروی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

این کتاب برای پاسخگویی به نیازهای دانشجویان رشته حقوق در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «حقوق تطبیقی» به ارزش 2 واحد طراحی و تنظیم شده است. به یکی از منابع اصلی آموزشی در این زمینه تبدیل شده است و دانشجویان می توانند با استفاده از این کتاب بهترین نتیجه ممکن را در این زمینه کسب کنند.

کتاب حقوق تطبیقی ​​دکتر شیروی pdf

این کتاب هدف گسترش و تنوع منابع حقوق تطبیقی ​​را دنبال می کند و به عنوان پاسخی مناسب و مفید برای علاقه و نیاز نسل جدید این سرزمین به مواد حقوق تطبیقی، علاقه مندان طراحی و تنظیم شده است. و مایل به درک مسائل حقوقی سایر ملل است. آنها اشتیاق زیادی دارند و دارند و به دنبال منابع جدید برای توسعه آگاهی تطبیقی ​​خود هستند و همچنین در این کتاب نهایت تلاش شده است تا موضوعات و موضوعات مهم مرتبط با رشته حقوق تطبیقی ​​مورد نیاز دانشجویان ایرانی در یک کتاب بیان شود. زبان روان و ساده ضمناً مطالب باید بسیار جامع باشد و از پرداختن به جزئیات و ذکر پاورقی های بیهوده خودداری شده است.

جزوه قانون تطبیقی ​​شیروی

در ارتباط با نویسنده این کتاب، دکتر عبدالحسین شیروی از اساتید برجسته و صاحب نظر در این زمینه، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران با رتبه استاد تمام (سطح 30) می باشد که سابقه فعالیت داشته است. در پردیس فارابی دانشگاه تهران از سال 1369 (پردیس و مجتمع آموزش عالی قم سابق) تدریس می کند و فارغ التحصیل رشته “حقوق” در مقطع کارشناسی از دانشگاه تهران، “حقوق خصوصی” در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران است. دانشگاه تربیت مدرس و «حقوق تجارت بین‌الملل» در مقطع دکتری از دانشگاه آدلاید استرالیا. که این کتاب ارزشمند را طراحی و تنظیم کرده است.

حقوق تطبیقی ​​عبدالحسین شیروی pdf

این کتاب از دو قسمت تشکیل شده است که قسمت اول این کتاب شامل عنوان حقوق تطبیقی ​​و شامل 8 فصل می باشد و در رابطه با هر یک از این فصل ها توضیحات مناسبی ارائه شده است و در قسمت د این کتاب که شامل عنوان این قسمت با نام نظام های حقوقی بزرگ شامل 3 فصل می باشد که به مطالب و موضوعات مرتبط با این فصول می پردازد.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/comparative-law-2/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب مختصر حقوق تجارت محمد مهدی توکلی 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین