سه‌شنبه 2 مرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته حقوقکتاب مختصر حقوق تجارت محمد مهدی توکلی+PDF

کتاب مختصر حقوق تجارت محمد مهدی توکلی+PDF

کتاب مختصر حقوق تجارت محمد مهدی توکلی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

در طراحی و تنظیم این کتاب نهایت سعی شده است تا تفسیر و توضیح کاملی از مواد قانون تجارت که در عین مختصر بودن جامع باشد و از سوی دیگر شرح مواد قانون تجارت ارائه شود. قانون تجارت مطابق همان فصول و فصول قانون تجارت ارائه شده است. و از طرفی مطالب مرتبط به صورت یکپارچه و منظم به صورت قابل فهم بررسی و بحث شده است.

خلاصه حقوق تجارت دکتر توکلی pdf

هدف اصلی از طراحی این کتاب این بود که دانشجویان حقوق را با کمک یک منبع قدرتمند و سازماندهی شده برای یادگیری سریع مطالب و موضوعات و بهترین عملکرد در آزمون های مربوطه و برای وکلا و مشاوران حقوقی و سایر متخصصان حقوقی ارائه دهند. ، راه را برای بازآموزی حقوق بازرگانی هموار می کند و این کتاب با عنوان آموزش جامع حقوق تجارت کتابی کامل است که برای بررسی مطالب مهم آزمون به ویژه آزمون های وکالت و قضاوت مناسب می باشد.

خرید کتاب مختصر حقوق تجارت دکتر توکلی

از سری ویژگی های کتاب آموزش جامع حقوق تجارت (مخفف حقوق تجارت) می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– در این کتاب نهایت تلاش بر این بوده است که در عین اختصار جامع باشد و ترتیب مطالب طبق مواد قانونی تجارت و لایحه قانونی اصلاح بخشی از قانون تجارت و غیره تنظیم شده است. قوانین و مقررات؛

– در توضیح مطالب و مفاهیم این کتاب، قوانین جانبی مانند قانون بخش تعاون جمهوری اسلامی ایران، قانون بازار اوراق بهادار، قانون صدور چک، قانون اداره تسویه ورشکستگی و غیره. قوانین ماهواره ای نیز ذکر شده است که نویسنده این کتاب از یاد نبرده است. .

دانلود کتاب مختصر حقوق تجارت دکتر توکلی

در ادامه می خواهیم درباره ویژگی های دیگر این کتاب صحبت کنیم:

– در گام اول، در ابتدای کتاب، اختصارات قوانین و مقررات به طور کامل ذکر شده است;

– در این کتاب سعی شده است بر اساس متون حقوقی به تبیین، تبیین و استدلال پرداخته شود و در مواجهه با اختلاف نظر، نظرات منطبق با متن قانون که در آزمون های حقوقی درج شده است، ارائه گردد.

– با توجه به اینکه این کتاب بر اساس قانون طراحی و تنظیم شده است، در پایان هر جمله و بند، مستندات قانونی آن حکم و بند ارائه شده است.

– همینطور در فهرست این کتاب به همراه هر عنوان، آیین نامه ها و مقالات قانونی که آن فصل و مبحث به توضیح آنها اختصاص دارد، آمده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/business-law-summary/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب نظریه اساسی مدارها و شبکه ها پرویز جبه دار 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین