یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته حقوقکتاب حقوق مدنی حسن امامی جلد اول+PDF

کتاب حقوق مدنی حسن امامی جلد اول+PDF

کتاب حقوق مدنی حسن امامی جلد اول+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

این کتاب توسط سید حسن امامی (متولد: 1360 در تهران – متوفی: 1358 در لوزان سوئیس) طراحی و تنظیم شده است که از ویژگی های بارز آن می توان به: فقیه، فقیه، قاضی و سیاستمدار شیعه اشاره کرد. ایرانی و امام جمعه تهران که از اعضای ایشان بود و همچنین دکتر کاتوزیان از ایشان به عنوان فردی شجاع و آگاه یاد کردند.

دانلود پی دی اف حقوق شهروندی حسن امامی جلد اول

در رابطه با آشنایی با این کتاب می توان گفت که تألیف روان که مبتنی بر استفاده از مثال های قابل فهم و ارجاع به مطالب و مباحث حقوقی است، با فقه اسلامی و فقهی از مفاد قانون مدنی ، ضمن اینکه این کتاب را بسیار جامع کرده است. از طرفی درک هدف نویسنده از بیان مطالب را برای شما آسان کرده است و از این رو این کتاب منبع مفید و عالی برای تحقیق، تحقیق و شناخت مبانی حقوق شهروندی در ایران است.

دانلود PDF حقوق شهروندی حسن امامی

نویسنده این کتاب در ابتدای این کتاب در رابطه با علت طراحی و تنظیم این کتاب اظهار داشت: پس از چندین دوره آموزش بخشی از حقوق مدنی در دانشکده حقوق، به مرور نکاتی از آن قسمت جمع آوری شد. اما فرصت این نبود که آنها را در کتابی جامع گردآوری کنم، تا اینکه در سال 1332 که به خارج از کشور سفر کردم، فرصتی یافتم تا آن یادداشت ها را مطالعه و اصلاح کنم و در مجموعه ای قرار دهم که در اختیار دانشجویان است. معلوم می شود که این متن دقیقاً همان متنی است که نویسنده این کتاب بیان کرده است.

دانلود pdf حقوق شهروندی

در طراحی و تنظیم این کتاب نهایت تلاش و کوشش شده است تا مشکلاتی که در عمل پیش می آید و به برخی از آنها در دوران قضائیم برخورد کرده ام را یادداشت کرده و راهی برای پاسخگویی به آنها داشته باشم و نویسنده قوانین در این مورد را به دقت رعایت کرد. و اسناد فقهی از جمله کتاب مکاسب شیخ مرتضی انصاری، نگاهی نو و خاص به قوانین حاکم و به ویژه قانون مدنی دارد و در این کتاب، بهترین تلاش قرن در جهت فهم و فهم مفاهیم برای مردم طرح شده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/civil-rights/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی فاطمه جان احمدی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین