دوشنبه 31 اردیبهشت 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته حقوقکتاب آیین دادرسی مدنی ۱ علیرضا ایرانشاهی+PDF

کتاب آیین دادرسی مدنی ۱ علیرضا ایرانشاهی+PDF

کتاب آیین دادرسی مدنی ۱ علیرضا ایرانشاهی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب آیین دادرسی یکی از سری کتاب های آموزشی در رشته حقوق است که توسط علیرضا ایرانشاهی طراحی و تنظیم شده است و حاوی مطالب مورد نیاز دانشجویان این رشته می باشد که به صورت ساده و روان توضیح داده شده است.

دفترچه آیین دادرسی مدنی 1

آیین دادرسی مدنی از جمله قواعد مهم و تعیین کننده در هر حکومتی است که موضوعات و موضوعات خاص خود را دارد و این قوانین در پی کشف حقیقت و اجرای عدالت است که احقاق حق است و از بین بردن آن تلقی می شود. ظلم ستیزی و فصل خصومت و حفظ نظم اجتماعی و با توجه به اینکه این کتاب از سری کتاب های پیام نور می باشد بر اساس آموزش نیمه حضوری طراحی شده است تا دانش آموزان بتوانند به تنهایی این کتاب را مطالعه کنند، تمامی موضوعات و مطالب گنجانده شده است. و این کتاب ها توسط اساتید مجرب و برجسته ای نوشته شده است که مطالب مربوطه را به صورت روان و ساده و قابل فهم برای هر دانشجو در هر مقطع تحصیلی ذکر و بیان کرده اند. آنها می توانند این کتاب را مطالعه کنند.

دانلود رایگان آیین دادرسی مدنی

از سلسله ویژگی های این کتاب، می توان با ذکر مصادیق فراوان و ارائه مباحث در دسته بندی های منطقی و قابل فهم، برای سهولت در فهم، تعمیق و تجمیع مباحث و ذکر موارد، موضوعات و مواد آیین دادرسی مدنی را یکی یکی بررسی کرد. مطالب مرتبط با هر موضوع فصل قانون آیین دادرسی مدنی یا سایر قوانین در ابتدای فصل مربوطه و با اشاره به مواد پراکنده قوانین مختلف که در هر فصل مطالعه شده است و مباحث آزمون برنامه ریزی و خودداری از بیان و پرداختن به غیر امتحانی و غیر امتحانی. موضوعات قابل اجرا که ارزش تست و حذف توضیحات را ندارند قوانین زائد و غیرضروری و قدیمی به دلیل نداشتن ارزش تستی و همچنین پرهیز از بیان موضوعات حاشیه ای مانند مقایسه تطبیقی ​​مباحث با قوانین کشورهای دیگر به دلیل نداشتن ارزش تستی و غیرضروری و همزمان با ارائه این کتاب به دلیل جامعیت و کامل بودن آن. تبدیل به یک سری کتاب های برجسته شده است.a

دانلود رایگان کتاب آیین دادرسی مدنی 1 پیام نور

همچنین این کتاب به صورت 2 واحد آموزشی و آموزشی در دانشگاه پیام نور طراحی شده است و با ارائه هدف کلی و هدف یادگیری در ابتدا و خلاصه فصل و خودآزمایی های چهارگزینه ای و تشریحی در پایان هر فصل، آن را ارائه می کند. تمام تلاش خود را برای مطالعه مطالب انجام داده است. این کتاب برای خواننده راحت تر خواهد بود.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/civil-proceedings/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب مدیریت تحقیق و توسعه امید فدائی منش 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین