سه‌شنبه 28 فروردین 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب آشنایی با ذرات بنیادی دیوید گریفیث+PDF

کتاب آشنایی با ذرات بنیادی دیوید گریفیث+PDF

کتاب آشنایی با ذرات بنیادی دیوید گریفیث+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب Introduction to Fundamental Particles یکی از کتاب های برجسته و معتبر در زمینه آموزشی است که توسط دیوید گریفیث طراحی و تنظیم شده است که با درج تمامی اطلاعات و مفاهیم اولیه به کتابی معروف در این زمینه تبدیل شده است. با این کتاب بیشتر آشنا خواهید شد.

خلاصه کتاب مقدمه ای بر ذرات بنیادی دیوید گریفیث PDF

کتاب Introduction to Fundamental Particles نوشته دیوید گریفیث است و اکنون ترجمه ای روان و ساده از حمیدرضا مشفق، سلیمه کیمیگر در اختیار دارید که مترجمان این کتاب تمام تلاش خود را کرده اند تا تمامی مفاهیم و مطالب اولیه را در انتقال به دانش آموزان ترجمه کنند. که محتوای این کتاب شامل: فیزیک، ذرات بنیادی، علوم پایه، فیزیک کاربردی، آشنایی تاریخی با ذرات بنیادی است که به معرفی موضوعات و مضامین مهمی می‌پردازد که این کتاب برای دانشجویان سال آخر کارشناسی فیزیک مناسب است. ، که یک ترم الکترومغناطیس و یک ترم مکانیک کوانتومی گذرانده اند و به نسبیت خاص مسلط هستند.مقدمه ای بر ذرات بنیادی اثر دیوید گریفیث پی دی اف

درباره نویسنده این کتاب می توان گفت که دیوید گریفیث در بین فیزیکدانان بسیار محبوب است، که تقریباً همه افرادی که در این زمینه فعال هستند نام او را شنیده اند، که او را یکی از بزرگان این رشته می دانند، که او سی این کتاب معتبر مخاطبان خود را از مقطع کارشناسی تا کارشناسی ارشد که اطلاعات را به نثری روان و ساده بیان کرده اند پوشش داده است و یکی از ویژگی های بارز این کتاب گریفیث توضیح واضح، بیان نکات ضروری و گاه مبهم و سهم مساوی از بخش است. عناصر مختلف در ذرات بنیادی هستند که آن را به کتابی منحصر به فرد تبدیل می کند.

دانلود Introduction to Fundamental Particles اثر دیوید گریفیث

کل مطالب این کتاب طبقه بندی و در کنار یکدیگر قرار گرفته است که مطالب و موضوعات را به صورت منسجم بیان کرده است و همچنین می توان به این سری از موضوعات مورد تحقیق و بحث از جمله: کرومودینامیک کوانتومی و ضعیف اشاره کرد. فعل و انفعالات و نظریه کوانتومی و سایر موضوعات مطرح شده در این کتاب.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/basic-particles/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب حل التمرین مدیریت مالی ۱ و ۲ ریموند پی نوو ترجمه علی پارسیان 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین