سه‌شنبه 2 مرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب مبانی کارآفرینی علی اکبر احمدی+PDF

کتاب مبانی کارآفرینی علی اکبر احمدی+PDF

کتاب مبانی کارآفرینی علی اکبر احمدی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب مبانی کارآفرینی که توسط علی اکبر احمدی طراحی و تدوین شده است از سری کتاب های پیام نور می باشد که شامل تمامی مباحث و مطالب با موضوع کارآفرینی می باشد. بفرمایید.

جزوه مبانی کارآفرینی

همانطور که می دانید این کتاب از سری کتاب های پیام نور است و با توجه به اصول آموزشی آن که به صورت نیمه حضوری می باشد، تمامی مطالب درج شده در این کتاب باید به گونه ای طراحی شود که دانشجو بتواند تمامی مطالب را یاد بگیرد. بدون نیاز به استاد به طور کامل یاد بگیرید و بهترین نتیجه ممکن را در امتحانات خود بگیرید.

کتاب مبانی کارآفرینی pdf

واژه کارآفرینی از واژه فرانسوی Entreprendre به معنای متعهد شدن گرفته شده است و فرهنگ لغت دانشگاهی وبستر نیز این واژه را اینگونه تعریف کرده است: «کارآفرین شخصی است که متعهد می شود خطرات یک اقتصاد را سازماندهی، مدیریت و مدیریت کند. فعالیت.” پس از این جمله معروف به این نتیجه می رسیم که کارآفرین بدون نیاز به سرمایه دولتی و بدون اینکه منتظر اشتغال زایی از سوی دولت خود باشد و خود نیز با درک صحیح از فرصت ها و استفاده از آن، مشغول کار خود است. سرمایه راکد، امکاناتی دارد، ایده خود را با سازماندهی و مدیریت منابع تامین و اجرا می کند.

کتاب کارآفرینی دانشگاهی pdf

در اینجا می خواهیم به یک سری ویژگی های متمایز کارآفرینان اشاره کنیم که عبارتند از: نیاز به موفقیت; به دنبال استقلال؛ تحمل ابهام؛ منبع کنترل درونی (اعتقاد به اینکه شانس یا سرنوشت زندگی شخصی فرد را کنترل نمی کند)؛ و ریسک پذیر بالا نیز در رابطه با مزایای کارآفرینی می توان گفت: ارتقای رشد اقتصادی; افزایش بهره وری؛ و ظهور فناوری‌ها، محصولات و خدمات جدید که در این سال‌های جاری به دلیل اشتغال‌زایی فراوان این گروه از کارآفرینان، باعث رشد مضاعف اشتغال‌زایی و درآمد شده است که بهترین رشد را برای جامعه ما و در در نهایت این کتاب با نثری شیوا و قابل فهم به مبانی کارآفرینی می پردازد.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/the-basics-of-entrepreneurship/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب مجموعه قوانین و مقررات بیمه معاونت حقوقی ریاست جمهوری 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین