یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب پرسش و پاسخ ارتعاشات مکانیکی تامسون صفا برهانی+PDF

کتاب پرسش و پاسخ ارتعاشات مکانیکی تامسون صفا برهانی+PDF

کتاب پرسش و پاسخ ارتعاشات مکانیکی تامسون صفا برهانی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب پرسش و پاسخ ارتعاشات مکانیکی تامسون یکی از سری کتاب های آموزشی طراحی شده در زمینه ارتعاشات می باشد که یکی از برجسته ترین و معتبرترین کتاب های جهان به شمار می رود که سعی شده تمامی مباحث این رشته توسط تشریح کلیه موارد مرتبط با این حوزه این است که با تمام و کمال به این موضوع پرداخته است.

دانلود pdf پرسش و پاسخ ارتعاشات مکانیکی تامسون اثر صفا برهانی

در رابطه با کتاب پرسش و پاسخ ارتعاش تامسون برای معرفی می توان بیان کرد که این کتاب توسط آقایان صفا برهانی و مازیار کاظمی در 100 صفحه طراحی و تنظیم شده است که شامل موضوعاتی مانند: نوسان حرکتی، ارتعاش آزاد، سیستم های ارتعاش اجباری همزمان، ارتعاشات گذرا و دو درجه آزادی که به طور روان به آن پرداخته شده است.

دانلود pdf سوالات و پاسخ ارتعاشات مکانیکی تامسون

در زبان انگلیسی به ارتعاشات مکانیکی می گویند: Mechanical Vibration

که به این ترتیب حرکت نوسانی اجسام و بررسی نیروهای مربوط به آنها و همچنین هر چیزی که دارای جرم و کشش است دارای نوسانات است و در این راستا تعداد زیادی از ماشین ها و سازه های صنعتی دارای ارتعاش خاص خود هستند. در طراحی و تنظیم آنها باید دقت شود که دارای رفتار نوسانی بوده و همچنین شامل دو طبقه بندی سیستم نوسانی است که به خطی و غیر خطی تقسیم می شوند.

پرسش و پاسخ ارتعاشات مکانیکی تامسون، صفا برهانی

این کتاب که به جرات می توان گفت مجموعه کاملی از کتاب های مرتبط با ارتعاشات می باشد که دیگر نیازی به کتاب های دیگری در زمینه ارتعاش ندارید و هر آنچه را که برای مطالعه نیاز دارید می توانید در این کتاب و راهکارهای ارتعاش مکانیکی تامسون بیابید. شامل 100 صفحه می باشد و با دقت بسیار زیادی توسط مهندس برهانی و کاظمی ترجمه شده است، لازم به ذکر است که ارتعاشات مکانیکی یک درس تحلیلی محسوب می شود و همچنین این درس دارای پیش نیازهای مرتبط با آن است که قبل از مطالعه این کتاب باید رعایت شود. آنها را بیاموزید پس در نهایت مطالعه حل مسئله تنها برای محک زدن صحت تلاش ما توصیه می شود و استفاده از کتاب های حل مسئله مطمئناً قدرت تحلیل مسئله را از ما می گیرد.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/thomson-mechanical-vibrations/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب راهنمای حل معادلات دیفرانسیل مسعود نیکوکار 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین