شنبه 29 اردیبهشت 1403

کتاب حقوق تجارت ۱ ربیعا اسکینی+PDF

کتاب حقوق تجارت ۱ ربیعا اسکینی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

قانون تجارت مجموعه قواعدی است که ناظر بر روابط بین تجار و معاملات تجاری است و قانون تجارت مصوب 1370 به همراه لایحه اصلاح بخشی از قانون تجارت مصوب 1377، قانون صدور چک مصوب 1374 با اصلاحات بعدی آن. ، قانون اداره ورشکستگی، قانون کارگزاران، قانون شرکت های تعاونی و قانون بازار اوراق بهادار از مهم ترین قوانینی هستند که در این زمینه نوشته و تدوین شده اند.

کتاب حقوق تجارت 1 رابعه اسکینی pdf

حقوق تجارت یکی از سرفصل های اصلی و مهم مقطع کارشناسی رشته حقوق و مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری با گرایش حقوق خصوصی می باشد که به دلیل اهمیت و اهمیت یکی از دروس امتحانی مناسب برای وکالت می باشد. آزمون داوری، کارآموزی، ارشد و دکتری. به نثر ساده و روشن نیز بیان شده است. از حقوقدانان مشهور و برجسته در زمینه حقوق تجارت ایران می توان به دکتر رابعه اسکینی اشاره کرد که تمامی مطالب مربوط به حقوق تجارت را در یک دوره پنج جلدی به صورت کامل، مفصل و جامع طراحی کردند. و گردآوری و این مجموعه به گونه ای طراحی و ساماندهی شده است که به عنوان یک منبع آموزشی جامع و کامل در زمینه حقوق و به عنوان منبع مطالب آزمون حقوق تجارت در آزمون های حقوقی مورد استفاده طراحان آزمون ها قرار گیرد و اگر نوشته دکتر اسکینی در مجموعه موجود از جامعیت کامل در عین موجز و ایجاز برخوردار است که هر مخاطبی با کمی مطالعه می تواند مفهوم موضوع و عمق موضوع را درک کند.

کتاب حقوق تجارت 1 رابعه اسکینی pdf رایگان

تبیین مباحث مقدماتی و ابتدایی از قبیل مفاهیم تاجر، معاملات ذاتی، شیوه های تجاری ثانویه، شرایط اشتغال به مشاغل و وظایف حرفه ای تاجر در مجلد پنج جلدی موجود با عنوان «عمومی، معاملات تجاری، بازرگانان و سازمان». فعالیت بازرگانی» طراحی و تنظیم و ارائه گردیده است، لذا مطالعه کتاب تجارت دکتر رابعه اسکینی به عنوان پیش نیاز یادگیری و یادگیری سایر مباحث و مطالب حقوق تجارت ضروری و ضروری است و دانشجویان عزیز این کتاب را مطالعه نمایند. و در ابتدای کار مطالب آن را بیاموزند.

کتاب حقوق تجارت pdf

از سلسله ویژگی های این کتاب می توان به مواردی چون توضیح و تبیین کامل و جامع مطالب مقدماتی و ابتدایی حقوق تجارت از جمله مفاهیم تاجر، معاملات و اعمال تجاری (ذاتی و فرعی) و غیره اشاره کرد. ، و همچنین جزو منابع آموزشی کامل و جامع درس حقوق می باشد. تجارت برای استفاده از مطالب این کتاب برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد حقوق و همچنین داوطلبان آزمون های حقوقی برای تسلط کامل بر مباحث اساسی حقوق تجارت و تفسیر مقالات حقوقی مرتبط و روشن شدن ابهامات حقوقی و بیان نظرات و دیدگاه های حقوقدانان دیگر. با ذکر منبع با توجه به مباحث و در نهایت مراجعه به قوانین و رویه قضایی نظام های حقوقی حقوق تجارت مانند حقوق فرانسه.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/business-rights-1/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب شرح جامع قانون مدنی فرهاد بیات

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین