شنبه 29 اردیبهشت 1403

کتاب حقوق تجارت ۳ مصطفی نصیری+PDF

کتاب حقوق تجارت ۳ مصطفی نصیری+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب حقوق تجارت 3 تالیف مصطفی نصیری و سامیه غلامیان می باشد که یکی از کتاب های تخصصی منتشر شده توسط دانشگاه پیام نور می باشد که برای آموزش در زمینه مرتبط با این دانشگاه طراحی و تنظیم شده است. دارای مرکز در تهران و واحدهای سراسر کشور است و روش تدریس دانشگاه پیام نور به صورت غیرحضوری و نیمه حضوری است تا دانشجویان بدون نیاز به استاد تمامی مطالب کتاب را فرا گیرند.

خرید کتاب حقوق تجارت 3 مصطفی نصیری pdf

رشته های مختلف علوم انسانی، ریاضی، تجربی، تربیت بدنی و … در این دانشگاه مورد مطالعه قرار گرفت و کتاب های منتشر شده توسط دانشگاه پیام نور توسط اساتید مجرب و متخصص طراحی و تدوین شد و این کتاب ها نیز از همین سیاست پیروی می کنند. و به گونه ای تدوین شده اند که از نیاز همه دانشجویان به استاد جلوگیری می کند و کتاب تخصصی حقوق تجارت 3 نیز یکی از کتاب های کاربردی و کامل این انتشارات جهت استفاده دانشجویان و محققین می باشد و کتاب قانون تجارت 3 به نفع دانش آموزان است. رشته حقوق به گونه ای طراحی و تنظیم شده است که تا حد امکان قوانین حاکم بر برخی از مصادیق اسناد تجاری از جمله برات، چک، سفته، قبض انبار عمومی و اسناد حامل را پوشش دهد.

حقوق تجارت 3 pdf

ضوابط و مقررات برات، سفته و چک در قانون تجارت به طور جامع بیان شده است، ضمن اینکه در قانون صدور چک به برخی از مقررات چک نیز اشاره شده است، اما ضوابط قبض انبار عمومی در قانون تجارت پیش بینی نشده است. قانون و در تصویب نامه هیأت وزیران در خصوص تأسیس انبارهای عمومی (مصوب شهریور 1340) و آیین نامه انبارهای عمومی ذکر شده و سند حامل یکی از مطالب مربوط به آن در فصل پنجم می باشد. قانون تجارت (مواد 320 تا 334) و اگرچه قانونگذار مفاد آن را از سفته و سفته و چک جدا کرده است اما اگر سند در وجه حامل باشد چک یا سفته حسب مورد مفاد چک یا سفته بر این سند حاکم است و به همین دلیل در کتاب قانون تجارت 3 به همراه بیان کلیه مباحث و مواد قانونی مرتبط، راه بهینه تری برای درک دانشجویان در این زمینه ارائه شده است. به عنوان نمونه اسناد تجاری و درخواست و دادخواست مربوط به آنها جهت آشنایی دانشجویان عزیز در ضمیمه طرح و بیان. بوده است

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/business-rights-3-2/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب هوش مصنوعی مهدیه شادی 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین