شنبه 29 اردیبهشت 1403

کتاب حقوق تجارت ۳ ربیعا اسکینی+PDF

کتاب حقوق تجارت ۳ ربیعا اسکینی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

حقوق تجارت یکی از سرفصل های اصلی و مهم مقطع کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد و دکتری با گرایش حقوق خصوصی است که یکی از موارد امتحانی آزمون های وکالت، قاضی، کارآموزی، ارشد و دکتری محسوب می شود. توجه اساتید این رشته در دانشگاه های مختلف کشور جلب شده است و دانشجویان عزیز می توانند با تکیه بر مطالب این کتاب در آزمون های پیش روی خود نمره قابل قبولی کسب کنند و آمادگی خود را برای آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری دو چندان کنند.

حقوق تجارت 3 pdf

این کتاب توسط حقوقدانان مشهور و مطرح در زمینه حقوق تجارت ایران یعنی دکتر رابعه اسکینی طراحی و تنظیم شده است که تمامی مباحث مربوط به حقوق تجارت را در یک دوره پنج جلدی به صورت کامل، مفید و تنظیم کرده اند. روش دقیق این مجموعه به گونه ای تدوین و تدوین شده است که هم به عنوان یک منبع آموزشی جامع و کامل در رشته حقوق و هم به عنوان منبع مواد آزمون حقوق تجارت در آزمون های حقوقی مورد استفاده طراحان آزمون های مربوطه در این زمینه قرار گیرد و نثر در این مجموعه گنجانده شده است در عین حال کتاب از چنان جامعیتی برخوردار است که هر خواننده ای با اندکی تأمل می تواند به معنای اصلی محتوا و اصل وجود کلمه پی ببرد و بفهمد. همچنین از درس حقوق تجارت پنج جلدی، یک جلد به مباحث مربوط به اسناد تجاری اختصاص دارد. و عنوان کلی اسناد تجاری به سفته و چک محدود نمی شود، زیرا دنیای تجارت امروز مملو از اسنادی است که دارای عناوینی از قبیل برات، اوراق بهادار، قبض انبار و … است که این کتاب از نظر علمی و همچنین درخواست با نگاهی موشکافانه به تبیین تعداد زیادی از مسائل مربوط به اسناد تجاری پرداخته است و به گونه ای است که بسیاری از ایرادات حقوقی مانند انتزاعی بودن اسناد تجاری و استثنائات آن و اصل استقلال امضاء و عدم وجود آن. توجه به ایرادات اسناد تجاری به روشی که به درستی و به خوبی توضیح داده شده است. همچنین قوانین و موضوعات مربوط به چک در پنج فصل به صورت مبسوط، جامع و کامل بر اساس قانون تجارت و صدور چک توضیح داده شده است.

حقوق تجارت 3 رابعه اسکینی

از سری ویژگی های کتاب حقوق تجارت 3 رابعه اسکینی می توان به مواردی از قبیل توضیح و تشریح کامل مباحث مربوط به اسناد تجاری مانند «برات، سفته، قبض انبار، اسناد در حساب حامل و چک» اشاره کرد. و همچنین این کتاب منبعی جامع است و دوره کامل آموزشی حقوق تجارت برای استفاده دانشجویان رشته حقوق در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و همچنین داوطلبان آزمون های حقوقی برای تسلط کامل بر مواد امتحانی حقوق تجارت مناسب می باشد. جنبه علمی و عملی و بیان مطالب به صورت کاملاً اصولی و اساسی با نثری روان و قابل فهم و نیز بیان نظرات و دیدگاه های سایر حقوق دانان با ذکر منبع با توجه به موضوعات و نیز مراجعه به قوانین و رویه های قضایی. از سیستم های حقوقی دادگاه حقوق تجارت. اینها مانند حقوق فرانسه چندین ویژگی این کتاب بود که به علاقه مندان کمک زیادی کرده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/business-rights-3/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب احکام کسب و کار محمد تقی امینی 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین