یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته شیمیکتاب شیمی آی کیو جامع کنکور جلد۲+PDF

کتاب شیمی آی کیو جامع کنکور جلد۲+PDF

کتاب شیمی آی کیو جامع کنکور جلد۲+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است. 

این کتاب یکی از کتاب های آموزشی و تستی برجسته و معتبر برای دانش آموزان عزیزی است که می توانند با تکیه بر این کتاب بهترین درصد ممکن را در درس شیمی خود در کنکور کسب کنند. گنجانده شده است و این کتاب توسط انتشارات گاج منتشر شده است که به دلیل ویژگی های منحصر به فرد این کتاب مورد استقبال جمع زیادی از دانشجویان و اساتید عزیز قرار گرفته است.

دانلود کتاب IQ شیمی

مجموعه دو جلدی کتاب IQ شیمی جامع از انتشارات گاج مجموعه ای کامل برای تسلط هر چه بیشتر به شیمی دهم، یازدهم و دوازدهم می باشد و جلد اول این مجموعه شامل تست و پاسخ تشریحی آنها و جلد دوم شامل کتاب های درسی شیمی دهم، یازدهم و دوازدهم. پایه دوازدهم به فصل ها و پایه ها تقسیم می شود و این دسته بندی نمرات و فصل ها منجر به این ویژگی می شود که علاوه بر داوطلبان پایه دهم و یازدهم، دانش آموزان نیز می توانند از این کتاب استفاده کنند و بهترین نتایج ممکن را در تحصیل خود کسب کنند. مرحله. و دو شعار اصلی برای این کتاب روی جلد آن دیده می شود که عبارتند از: با توجه به سبک جدید سوالات کنکور که از ویژگی های منحصر به فرد سوالات این کتاب خبر می دهد.

دانلود کتاب جامع شیمی آی کیو کنکور

مطالب جلد دوم شیمی جامع آزمون IQ شامل کتاب های درسی شیمی برای هر سه پایه متوسطه است و نویسنده این کتاب 153 صفحه ای مهندس امیرحسین کریمی است و نکته جالب توجه در اینجا این است که رویه آموزشی جلد دوم و جلد اول کاملا مستقل بوده و بر اساس مبنای استفاده از این جلد به جلد اول وابسته نیست و کتاب به صورت تمام رنگی چاپ شده است و در این کتاب هر فصل به چندین فصل تقسیم شده است. قسمت ها و این تقسیم بندی ها با عناوین بزرگ از هم جدا شده و ترتیب کتاب درسی هم همین است. در این کتاب های درسی به جز در برخی از قسمت های شیمی دوازدهم مشاهده شده است که نویسنده این کتاب ترجیح داده است که ترتیب را برای آموزش بهتر تغییر دهد و به درک بهتر مطالب دانش آموز کمک کند.

دانلود آزمون جامع IQ شیمی

در نهایت برای جمع بندی تمامی مطالب ذکر شده برای این کتاب، جلد دوم کتاب شیمی جامع کنکور از سری کتاب های هوش در کتاب های شیمی دهم، یازدهم و دوازدهم گنجانده شده است که پوشش کامل و جامعی است. وی از تمامی مطالب ورودی شیمی و این کتاب درسی با ارائه مثال های متعدد و انواع مسائل به آموزش مسائل پرداخته است و روند آموزشی این جلد با جلد اول متفاوت است و بر این اساس دانش آموزان می توانند از این کتاب به صورت جداگانه استفاده کنند. و علاوه بر این گفته ها، این کتاب به دلیل تفکیک پایه های مختلف، امکان استفاده را برای دانش آموزان دهم و یازدهم به ارمغان آورده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/chemistry-iq-comprehensive-exam-volume-2/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب راهنمای مبانی و روشهای عمومی حسابداری 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین