سه‌شنبه 2 مرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته حقوقکتاب قانون مدنی به زبان عامه دکتر سید علی اکبرتقویان+PDF

کتاب قانون مدنی به زبان عامه دکتر سید علی اکبرتقویان+PDF

کتاب قانون مدنی به زبان عامه دکتر سید علی اکبرتقویان+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب حقوق مدنی به زبان رایج در دو جلد با مثال های فراوان و همراه با تفسیر طراحی و تنظیم شده است، این کتاب جلد اول و ساده و همراه با مثال است و در این کتاب مطالب حقوقی به صورت طبقه بندی شده بیان شده است. یکسان هستند. با آنها مطالب به صورت متداول و متداول توضیح داده می شود و تا حد امکان برای درک هر چه بهتر مطالب مثال زده می شود و این نوع نگارش تقریباً در کتاب های موجود در این زمینه بی نظیر است و تفسیر و تبیین قانون تا این حد ساده و مردمی در میان انتشار کتب حقوقی ضروری و واجب بود که توسط این نویسنده امکان پذیر شده است.

حقوق به زبان ساده pdf

خواندن این کتاب به علاقه مندان و دانشجویان رشته حقوق توصیه می شود و به ویژه به افرادی که داوطلب آزمون های حقوقی هستند در مواردی که درک متن مقاله با مطالعه توضیحات و مثال ها مشکل است توصیه می شود. زیر هر مطلب مطالب این کتاب برای شارع قابل فهم است و این کتاب یکی از کاملترین کتابهای موجود در این زمینه است.

کتاب حقوق مدنی به زبان عامیانه دکتر سید علی اکبر تقویان PDF

از ویژگی های این کتاب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– بیان متن مواد قانون مدنی؛

– بحث های رایج و رایج، همراه با هر مقاله.

– بیان مصادیق ساده و متداول برای درک بهتر مواد قانونی.

– در صورت لزوم مثال های مبسوطی در ابعاد مختلف برای درک دقیقتر مواد قانونی و گاه مفهوم مخالف مواد قانونی ذکر کنید.

دانلود رایگان کتاب حقوق مدنی به زبان رایج

همچنین در مقدمه نویسنده این کتاب می خوانیم که:

این نامه اولین اثر چاپی اینجانب است که در قالب مجموعه ای از کتب شرح حقوق مدنی به زبان عامیانه، مقاله به مقاله و با توجه به تحقیقات انجام شده و شرکت در همایش دانشگاه به علمای جامعه حقوقی تقدیم می نمایم. و با توجه به استقبال دانشجویان. و داوطلبان حقوقی که از این کتاب بیرون آمدند برتری این کتاب را نشان دادند و من با کمال میل برای این کتاب دست به قلم کردم و خدا را شکر در این مدت کوتاه به دلیل استقبال داوطلبان و دانشجویان من دوباره مهر تایید را به این کتاب دادم. چا

دوم زدند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/civil-law/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب روان شناسی راهنمایی و مشاوره نیلا آخوندی 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین