پنج‌شنبه 24 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته حقوقکتاب دوره حقوق مدنی خانواده ناصر کاتوزیان جلد دوم+PDF

کتاب دوره حقوق مدنی خانواده ناصر کاتوزیان جلد دوم+PDF

کتاب دوره حقوق مدنی خانواده ناصر کاتوزیان جلد دوم+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

جلد دوم کتاب درس حقوق مدنی خانواده در قالب مجموعه کتاب درس حقوق مدنی طراحی و تنظیم شده است که به بخش حقوق خانواده حقوق مدنی می پردازد و اطلاعات مفید زیادی را در این کتاب در اختیار شما قرار می دهد. توسط استاد ناصر کاتوزیان از بزرگان این علم طراحی و تنظیم شده است.

دوره حقوق مدنی کاتوزیان

این کتاب حاضر جلد دوم از این مجموعه می باشد که در محتوای این کتاب تمامی مطالب و مفاهیم این رشته در 3 فصل طراحی و تنظیم شده است که شامل کلیه اطلاعات مربوط به حقوق خانواده می باشد که این 3 فصل این کتاب در آغاز است فصل اخیر آن با عنوان نسبت مشروع شروع به ارائه توضیحاتی کرده است که در پایان این کتاب با عنوان فرزندخواندگی به آن خواهیم رسید که مطالب و مباحثی را در این رابطه به خوبی بیان کرده است.

مدنی خانواده کاتوزیان

از این کتاب موجود می توان به منظور تبیین سرفصل های مصوب درس حقوق مدنی (5) در مقطع کارشناسی حقوق که دارای ضریب 3 می باشد و منبع مطالعاتی معتبر و برجسته ای می باشد. درک و درک مطالب و مفاهیم. حقوق خانواده در حد لیسانس به بالا است و این کتاب را استاد بزرگواری به نام ناصر کاتوزیان که از اساتید برجسته و استاد این رشته به شمار می رود و کمتر دانشجو از کتاب های ایشان استفاده نکرده اند، در اختیار ما قرار داده است.

دانلود پی دی اف درس حقوق شهروندی خانواده ناصر کاتوزیان جلد دوم

با نگاهی دقیق به محتوای جامع و کامل این کتاب می توان دریافت که با توجه به بررسی دقیق حقوق خانواده در این کتاب، همچنان تعداد زیادی از اساتید دانشگاه به تدریس و استفاده از این کتاب به عنوان منبع مطالعاتی درس حقوق مدنی می پردازند. 5 برای دانش آموزان حقوق خانواده از سری کتاب های حقوق مدنی در 2 جلد با عناوین 1) نکاح و طلاق و 2) اولاد است که تدوین و طراحی شده است اما از دیگر ویژگی های خاص این کتاب نسبت به سایر کتب حقوقی می توان گفت این کتاب تمام تلاش خود را کرده است تا مفاهیم و مطالب این حوزه را به زبانی ساده و روان بیان کند تا دانش آموزان بتوانند این مفاهیم را درک کنند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/family-civil-rights-2/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب دوره حقوق مدنی خانواده ناصر کاتوزیان جلد اول

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین