یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته حقوقکتاب حقوق مدنی اشخاص و محجورین حسین صفائی+PDF

کتاب حقوق مدنی اشخاص و محجورین حسین صفائی+PDF

کتاب حقوق مدنی اشخاص و محجورین حسین صفائی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب حقوق مدنی اشخاص و بازداشت شدگان دکتر حسین صفائی برای دانشجویان رشته حقوق به عنوان منبع اصلی درس حقوق مدنی 1 طراحی و تدوین شده است که به دانشجویان این امکان را می دهد تا با درک جامع مطالب، بهترین نتایج ممکن را در آزمون ها کسب کنند. از این کتاب و همچنین این کتاب دارای نثری ساده و روان برای درک بهتر کتاب توسط دانشجویان می باشد و امیدواریم علاوه بر رشته دانشگاهی، علاقه مندان به مسائل حقوقی نیز از آن بهره مند شده و بر دانش خود بیفزایند.

کتاب حقوق شهروندی دکتر صفائی pdf

کتاب حقوق مدنی اشخاص و زندانیان از دو بخش اشخاص و زندانیان تشکیل شده است و در قسمت اشخاص کتاب پس از تعریف برخی از اصطلاحات در مرحله اول از شخص حقیقی (فصل اول) و پس از مطالعه این مطلب. فصل به شخص حقوقی (فصل 2) و در قسمت مهجورین در فصل اول مفهوم و مفهوم هاجر و در فصل دوم انواع زندانیان و در فصل سوم موسسات حمایت کننده از زندانیان بحث شده است. و در کتاب اشخاص و محبوسین سعی شده است کلیه مطالب به صورت ساده و قابل فهم و به گونه ای باشد که برای دانشجویان محترم سال اول دانشکده حقوق مناسب و قابل فهم باشد. از آنجایی که در برخی قسمت ها بحث مفصل و عمیقی صورت گرفته است، از طرح مسائل اجتناب شده است.

دانلود رایگان کتاب حقوق مدنی اشخاص و زندانیان

یکی از اهداف مهم و اساسی انقلاب فرهنگی که در پی آن است، ایجاد تحول اساسی در رشته های علوم انسانی دانشگاه های کشور است و این امر مستلزم بازنگری در منابع آموزشی موجود و طراحی و تدوین مبانی معتبر و مستند است. و منابع علمی با در نظر گرفتن دیدگاه اسلام. در مبانی و مسائل این علوم است و در حقوق شهروندی نیز موضوع افراد و زندانیان از مباحث ضروری و مهم این کتاب است، زیرا هدف و هدف حقوق تنظیم زندگی افراد است، بنابراین ، این موضوع را می توان اولین مبحث حقوق شهروندی دانست. مطالب هر قسمت به گونه ای است که موضوع اشخاص شامل شخص حقیقی، شخص حقوقی، حقوق مربوط به شخصیت، آغاز و پایان وجود، خصوصیات و وضعیت حقوقی اشخاص و در قسمت زندانیان مفهوم سنگ و. واجد شرایط بودن، انواع زندانیان (صغیر، غیر رشید، مجنون)، مؤسسات حمایتی برای نیازمندان خواهیم بود.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/civil-rights-of-persons-and-interdicted/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب اصول ژنتیک پزشکی امری لیلا یوسفیان 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین