جمعه 22 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب تفسیر موضوعی قرآن کریم ناصر مکارم شیرازی+PDF

کتاب تفسیر موضوعی قرآن کریم ناصر مکارم شیرازی+PDF

کتاب تفسیر موضوعی قرآن کریم ناصر مکارم شیرازی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

در رابطه با معرفی کتاب تفسیر موضوعی قرآن کریم (برگرفته از تفسیر نمونه) که علیرضا کمالی مطابق با کتاب تفسیر نمونه آیت الله مکارم شیرازی که تفسیر موضوعی قرآن کریم (برگرفته از نمونه تفسیر) کتابی کاربردی و مفید برای دانش آموزان می باشد.

کتاب کامل تفسیر موضوعی قرآن شیرازی در قالب pdf

در رابطه با آیت الله ناصر مکارم شیرازی که در سال 1305 در شیراز متولد شد و از 14 سالگی به حوزه علمیه شیراز مشغول شد و در مدت چهار سال دروس مقدماتی و عالی را به پایان رساند و پس از آن رفت. به قم رفتند و پس از پنج سال به نجف رفتند و در 24 سالگی اجازه اجتهاد گرفت و پس از سه سال دوباره به قم بازگشت. تمام آیات قرآن کریم را در بر می گیرد که یکی از مهم ترین ویژگی های این کتاب معاصر و اجتماعی بودن آن است و ویژگی دیگر آن در بررسی و توجه به جنبه های راهنمایی و تربیتی آیات قرآن کریم است. قرآن.

دانلود رایگان خلاصه شیرازی تفسیر موضوعی قرآن

کتاب تفسیر موضوعی قرآن کریم (برگرفته از تفسیر نمونه) مجموعه ای از دروس مربوط به تفسیر موضوعی قرآن است. در هفت قسمت برای دانشجویان دانشگاه های مختلف طراحی و تنظیم شده است. در قسمت اول این کتاب، صفات و اسامی قرآن و برخی از لغات و مفاهیم و اعجاز قرآن مورد بررسی و بررسی قرار گرفته است و پس از این تفسیر موضوعی، تعدادی از مسائل تربیتی، اخلاقی و اجتماعی مطرح شده است. ارائه شده است که شامل دعا، نماز، روابط اجتماعی، ازدواج، روابط اقتصادی و دیگر عوالم است. مطالب و سرفصل ها این است که تفسیر موضوع با در نظر گرفتن تشابهات و متشابهات و استفاده از احادیث اهل بیت و تطبیق آیات قرآن بر یکدیگر به دست آمده است.

تفسیر موضوعی قرآن کریم توسط شیرازی PDF

کتاب تفسیر موضوعی قرآن کریم (برگرفته از تفسیر نمونه) مطابق با یکی از بهترین تفاسیر قرآنی طراحی و تنظیم شده است و آنچه این روزها بیش از هر موضوع دیگری دغدغه نسل انقلاب را دارد آشنایی جوانان و دانشجویان با حقیقت دین و معارف اسلام. که این کتاب سعی دارد به تمام سوالات این نسل پاسخ علمی و دینی داشته باشد و در نهایت این کتاب را به تمامی دانشجویانی که در حال تحصیل تفسیر قرآن هستند توصیه می کنیم.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/thematic-interpretation-of-the-holy-quran-2/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب تغییر رفتار و رفتار درمانی نظریه ها و روش ها علی اکبر سیف 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین