یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب زبان انگلیسی جامع کنکور شهاب اناری+PDF

کتاب زبان انگلیسی جامع کنکور شهاب اناری+PDF

کتاب زبان انگلیسی جامع کنکور شهاب اناری+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

درس زبان انگلیسی یکی از مهمترین دروسی است که ضریب بالایی دارد که نه تنها دانش آموزان داوطلب کنکور هستند بلکه هر فردی و با هر شغلی کمک می کند و سوالات درس زبان انگلیسی در سراسری کنکور شامل چهار مبحث است که عبارتند از “گرامر”، واژگان، تست کلوز و درک مطلب” کتاب جامع زبان انگلیسی شهاب اناری کتابی عالی در این زمینه است که شما را به بهترین تسلط در این 4 بخش یاد شده به ارمغان می آورد.

کتاب زبان تخصصی شهاب اناری Pdf جلد اول

در ابتدای این کتاب و در اولین گام از طراحی کتاب درسی، این کتاب درسی به نکات کلیدی و اصلی و مطالب اساسی هر موضوع می پردازد که به طور کامل و جامع بیان شده است. همچنین نوع نگارش و نثر کتاب درسی بسیار ساده و روان است و هیچ گونه تعبیر و پیچیدگی برای خواننده ندارد و از نقاط قوت این کتاب می توان به این موارد، بیان تمرین های مختلف در قالب اشاره کرد. جاهای خالی، سوالات تشریحی و تستی در بخشی از کتاب درسی متناسب با موضوع است که باعث شده است تمامی مطالب مندرج در این کتاب به طور کامل و جامع در ذهن خواننده تثبیت شود و همچنین تمرین های مختلف بیان شود. به اشکال مختلف اعم از تستی، تشریحی، فضای خالی و … این است که کتاب جامع زبان انگلیسی برای مبتدیان نه تنها یک منبع کامل برای کنکور سراسری است، بلکه می تواند به عنوان یک منبع کامل و جامع برای امتحانات نهایی مورد استفاده قرار گیرد. و آزمون های مدرسه

کتاب زبان شهاب اناری کنکور 1401

بعد از قسمت کتاب درسی این کتاب که شامل گرامر و واژگان کتاب جامع زبان انگلیسی بود، با قسمت بعدی که تست های مختلف است مواجه می شوید. در واقع تمامی این تست ها کاملا استاندارد و دقیق هستند و به قسمت های زیر تقسیم می شوند:

تست های سطح یک

تست های حاشیه ای کتاب درسی – فرم تمرین و کتاب کار

آزمون های نوادگان شکسپیر

بررسی تست ها

امتحان ورودی

PDF کتاب جامع زبان نظام نوین شهاب اناری

تعداد زیادی از تست های طراحی شده در این کتاب با ظرافت و دقت طراحی شده و حاوی نکات مهم و کلیدی است، بنابراین نباید تنها به پاسخنامه کلیدی آنها بسنده کنید و حتما پاسخنامه تشریحی کتاب را مطالعه کنید. مطالعه شده تا نکته ای از قلم نیفتد و همچنین در پایان هر فصل از کتاب جامع زبان انگلیسی یک تست 25 سوالی طراحی شده است که می توان از آن به عنوان شبیه ساز کنکور نام برد که شامل 4 سوال گرامر، 5 واژگان می باشد. سوالات و 5 سوال یک تست نزدیک و دو متن با 4 سوال وجود دارد.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/comprehensive-english/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب حسابداری صنعتی ۳ جمشید اسکندری

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین