سه‌شنبه 2 مرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته حسابداریکتاب حسابداری صنعتی ۳ جمشید اسکندری+PDF

کتاب حسابداری صنعتی ۳ جمشید اسکندری+PDF

کتاب حسابداری صنعتی ۳ جمشید اسکندری+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب حسابداری صنعتی 3 که توسط استاد برجسته رشته حسابداری به نام جمشید اسکندری طراحی و تهیه شده است که با توجه به محتوای جامع و کامل این کتاب، این کتاب را به یکی از معتبرترین کتاب ها تبدیل کرده است. رشته حسابداری و این کتاب با توجه به روش ها و روش های جدید در زمینه حسابداری طراحی و تدوین شده است که یکی از بهترین کتاب ها در این زمینه به شمار می رود.

کتاب صنعتی 3، جمشید اسکندری، چاپ جدید

کتاب حسابداری صنعتی 3 ادامه جلد اول و دوم آن است که به طور کامل و جامع به موضوع حسابداری تولید در واحدهای تولیدی می پردازد. در این کتاب مفاهیمی مانند بودجه بندی، بودجه ریزی سرمایه، تجزیه و تحلیل سود ناخالص، هزینه یابی بر اساس نوع فعالیت شرکت و موضوعات دیگری است که با مطالعه این کتاب بیشتر با آنها آشنا خواهید شد. همانطور که می دانید این کتاب مکمل ۲ جلد قبلی خود است و به خوانندگان توصیه می شود قبل از مطالعه این کتاب جلد اول و دوم را مطالعه کنند. مطالعه

خرید کتاب حل حسابداری صنعتی 3 جمشید اسکندری

کتاب حسابداری صنعتی 3 نوشته جمشید اسکندری مناسب دانشجویانی است که قصد یادگیری مفاهیم در این رابطه را به صورت ابتدایی و ابتدایی دارند، زیرا این کتاب دارای ویژگی های سادگی بیان و روان بودن مطالب است که کتاب های صنعتی جمشید اسکندری یکی از آنهاست. از معتبرترین و برجسته ترین منابع دانشگاهی این دوره است و حسابداری صنعتی در واقع مسئولیت محاسبه بهای تمام شده محصولات را بر عهده دارد و از دیگر ویژگی های اساسی این درس می توان به بررسی و ارزیابی آن اشاره کرد. در جهت ساخت کالا به کاهش هزینه ها و کنترل موجودی و تصمیم گیری دقیق در مورد نحوه قیمت گذاری کالا اشاره دارد.

جمشید اسکندری حسابداری صنعتی

در واقع پیش‌بینی و برآورد هزینه‌های تولید یکی از وظایف حیاتی در فرآیند تولید و توسعه شرکت‌های تولیدی است و باید آمار دقیقی از موضوع کنترل هزینه‌ها از قیمت مواد اولیه خود داشته باشند. تا بتواند در تعیین قیمت مناسب و مناسب کالا تسلط کامل داشته باشد و همچنین با بررسی و تحلیل بهای تمام شده مواد اولیه در جهت تولید تصمیمات منطقی و دقیق تری اتخاذ کند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/industrial-accounting-3/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب آموزش و پرورش تطبیقی احمد آقازاده 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین