دوشنبه 31 اردیبهشت 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته حسابداریکتاب اصول حسابداری ۲ یحیی حساس یگانه+PDF

کتاب اصول حسابداری ۲ یحیی حساس یگانه+PDF

کتاب اصول حسابداری ۲ یحیی حساس یگانه+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب اصول حسابداری 2 یکی از مجموعه کتاب های انتشارات پیام نور است که با توجه به مبنا و مبنای این دانشگاه در آموزش که به صورت آموزش نیمه حضوری است، کتاب های این انتشارات از یک خط مشی واحد و یکسان پیروی می کند که به شرح زیر تعریف شده است: همه کتاب ها باید به گونه ای طراحی و چیدمان شوند که دانشجو بتواند بدون نیاز به مطالعه بهترین نتیجه ممکن، بهترین نتیجه ممکن را به دست آورد. امتحان کنید و همه مطالب را یاد بگیرید.

خرید کتاب اصول حسابداری 2 اثر یحیی حسه یگانه

در این قسمت می خواهیم اطلاعاتی در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم. نظام های اقتصادی اجتماعی به صورت پویا دستخوش تغییرات می شوند و تحت تأثیر عوامل متعدد و متنوعی قرار می گیرند و نهادهای بسیاری را تشکیل داده است و مدیران این موسسات برای اداره صحیح و ایفای نقش مدیریتی و بانک ها، دولت و … نیاز به داشتن اطلاعات مالی دارند و برای رسیدن به این اهداف و موضوعات مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی طراحی و تنظیم شده است.

پی دی اف کتاب اصول حسابداری 2

یحیی حسن یگانه در این کتاب سعی کرده است بین محتوای نظری و عملی تعادل برقرار کند و کتاب اصول حسابداری 2 اثر یحیی حسن یگانه انتشارات پیام نور در 11 فصل طراحی و تنظیم شده است که بر اساس فهرست ذکر شده گردآوری شده است و در ابتدای هر فصل می توان هدف کلی از مطالعه را پس از کسب دانش کامل بیان کرد. اهداف فصل ذکر شده است و اهداف رفتاری ذهن شما را برای درک مطالب فصل آماده می کند و برای درک بهتر مطالب نمودارها و مثال ها طیف وسیعی از موضوعات در این کتاب شرح داده شده است و در پایان فصل نیز مفاهیم استفاده شده در فصل، خلاصه فصل و خودآزمایی ها قرار داده شده است که یادگیری مطالب هر فصل را بسیار بهبود می بخشد.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/principles-of-accounting-2/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب اعمال حقوقی قرارداد ایقاع ناصر کاتوزیان 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین