سه‌شنبه 2 مرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته حقوقکتاب اعمال حقوقی قرارداد ایقاع ناصر کاتوزیان+PDF

کتاب اعمال حقوقی قرارداد ایقاع ناصر کاتوزیان+PDF

کتاب اعمال حقوقی قرارداد ایقاع ناصر کاتوزیان+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

استاد فقید ناصر کاتوزیان از اساتید برجسته و ارجمند در رشته حقوق است و کتاب های ایشان بی شمار است و تمامی کتاب های ایشان به عنوان منابع دانشگاهی تدریس شده و به دلیل جامع و کامل بودن مطالب کتاب های ایشان مورد استقبال اساتید محترم قرار گرفته است و مطالب موجود را با نثری روان و ساده مرور کرده است.

رویه های حقوقی کاتوزیان pdf

اعمال حقوقی به اعمالی گفته می شود که شخص با اراده و تصمیم خود انجام می دهد و قصد تشکیل تعهد را دارد و ایجاد تعهد به اراده فرد نسبت داده می شود، مانند اینکه شخصی می خواهد خودرو بخرد و در حین خرید این خودرو متعهد به پرداخت مبلغ خودرو می شود و همچنین اقدامات حقوقی نیز به 2 قسمت تقسیم می شود:

1) قرارداد (قانون دوجانبه)

2) ایقاع (عمل حقوقی یک جانبه)

دانلود کتاب رویه های حقوقی دکتر کاتوزیان

پروفسور فرزانه دکتر ناصر کاتوزیان در این کتاب به تشریح و تشریح رویه های حقوقی شامل قراردادها و قراردادها در حد مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی برای درس حقوق مدنی در مقطع کارشناسی پرداخته است. به گفته دکتر ناصر کاتوزیان، این کتاب خلاصه و مقدمه ای بر شش جلد درس حقوق مدنی است و مطالعه این کتاب به دانشجویان رشته حقوق در مقطع کارشناسی توصیه می شود و مباحث آن می تواند زمینه ساز درک عمیق حقوق مدنی به ویژه مدنی 3، 6، 7 و حتی 4 باشد.

دوره مقدماتی حقوق مدنی کاربرد حقوقی عقد اقاع pdf

کتاب اعمال حقوقی (قرارداد- ایقاع) یکی از کتب دوره مقدماتی حقوق مدنی به شمار می رود و کتاب رویه حقوقی دکتر کاتوزیان به عنوان منبعی جامع و کامل علمی و مطالعاتی برای دانشجویان رشته حقوق در درس حقوق مدنی طراحی و تهیه شده است و کتاب رویه های حقوقی یکی از برجسته ترین درس های حقوق مدنی در رشته حقوق مدنی به شمار می رود. s و در نهایت می توان گفت که دانش آموزان عزیز می توانند با تکیه بر این کتاب جامع و کامل، هم در امتحانات و هم در ارتقای سطح دانش خود بهترین نتایج ممکن را کسب کنند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/legal-practitioners/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب جرم شناسی علی نجفی توانا 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین