دوشنبه 31 اردیبهشت 1403

کتاب جرم شناسی علی نجفی توانا+PDF

کتاب جرم شناسی علی نجفی توانا+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب جرم شناسی تالیف قلم چیره دست علی نجفی یکی از معتبرترین و برجسته ترین کتاب های آموزشی موجود در موضوع جرم شناسی است که با نثری روان و قابل فهم برای تمامی علاقه مندان و دانشجویان عزیز طراحی و تنظیم شده است.

کتاب جرم شناسی نجفی توانا pdf

کتاب جرم شناسی که آخرین نسخه این کتاب است، با اصلاح و بازنگری محتوای این کتاب، در ویرایش جدید، مطالب اضافی حذف شده و نکات کلیدی و مهمی در این کتاب گنجانده شده است و نویسنده این کتاب سعی کرده تاریخ کلی و مکاتب، موضوع، هدف و اهمیت علم جرم شناسی را در این کتاب ذکر کند.

دانلود کتاب جرم شناسی نجفی توانا

کتاب جرم شناسی توسط علی نجفی طراحی و تدوین شده است، محتوای این کتاب در 9 فصل تنظیم و ویرایش شده است که در مورد مباحث جرم و جرم شناسی صحبت می کند و محتوای این کتاب شامل به روزترین مطالب در این زمینه است و به صورت کامل و جامع گردآوری شده است و در حال حاضر این کتاب در رشته حقوقی که دروس اصلی و مهم دانشگاه های کشور است تدریس می شود.

جرم شناسی پی دی اف

جرم شناسی یکی از دروس ضروری در علم حقوق محسوب می شود که دانشگاه به دانشجویان این رشته آموزش می دهد و دکتر علی نجفی توانا این کتاب را در دو قسمت با عناوین جرم شناسی عمومی و بررسی پدیده مجرمانه تهیه و به بحث و بررسی پرداخته است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/criminology-2/

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب ترکیبیات علیرضا علی پور 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین