شنبه 29 اردیبهشت 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته حقوقکتاب ساده ساز حقوق تجارت فرشید فرحناکیان+PDF

کتاب ساده ساز حقوق تجارت فرشید فرحناکیان+PDF

کتاب ساده ساز حقوق تجارت فرشید فرحناکیان+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب ساده سازی کسب و کار یکی از برجسته ترین و معتبرترین کتاب ها در این زمینه است که با تست های طراحی و تدوین شده به بررسی کامل و جامع حقوق تجارت پرداخته و به دانشجویان رشته حقوق این توانایی را داده است که با انواع سوالات حقوق تجارت آشنا شوند و این درس را به نقطه قوت خود تبدیل کنند و بهترین نتیجه ممکن را در آزمون های خود کسب کنند.

پی دی اف کتاب حقوق تجارت ساده شده

سری کتاب های ساده منتشر شده توسط میزان با هدف و کارکرد آماده سازی داوطلبان برای شرکت در آزمون های حقوقی اعم از وکالت و قضاوت و آزمون کارشناسی ارشد طراحی و تهیه شده است و حقوق تجارت یکی از مواد امتحانی آزمون های وکالت و قضات و برخی از شاخه های کارشناسی ارشد می باشد. در آزمون وکالت این درس همانند درس حقوق جزا و آیین دادرسی کیفری ضریب 2 دارد و در نمره و رتبه داوطلبان تاثیر دارد. این است که سوالات سالهای گذشته آزمون کارشناسی ارشد آزاد و سراسری جمع آوری شده است تا داوطلبان بتوانند در این دوره امتحانی بیشترین آمادگی را کسب کنند و همچنین در برخی از سوالات توضیحات تشریحی که برای درک بهتر مطالب لازم بود ارائه شده است تا داوطلب ضمن تسلط بر مبحث بتواند گزینه مورد نظر و دلیل عدم قبولی گزینه های دیگر را به درستی بداند.

دانلود کتاب حقوق تجارت ساده pdf

وجه تمایز این کتاب از سری کتاب های ساده شده این است که خلاصه ای جامع و کلی از دروس حقوق تجارت 1 تا 4 در لایه های مطالب حقوقی گردآوری و تشریح شده است و همچنین در پایان این کتاب مطالب و تاریخ ها و ویژگی های مؤسسات حقوق تجارت در قالب جداول و نمودارهایی نوشته و شرح داده شده است که مطالعه آن ها می تواند تا حدود زیادی حافظه بازرگانی را به خوبی رفع کند. ایشان با ذکر آن مقاله و ذکر پاسخنامه زیر هر سوال و همچنین پاسخنامه تشریحی سوالات طراحی شده و جمع آوری و بیان خلاصه ای کامل و مفید از حقوق تجارت به استفاده از مطالب حقوقی و تقسیم بندی آزمون ها بر اساس مبحث و جداول و نمودارهای مفید برای یادگیری هر چه بهتر مباحث حقوق تجارت اشاره کردند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/business-law/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب حقوق مدنی ۳ تعهدات مهدی شهیدی 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین