شنبه 29 اردیبهشت 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته حقوقکتاب حقوق مدنی ۳ تعهدات مهدی شهیدی+PDF

کتاب حقوق مدنی ۳ تعهدات مهدی شهیدی+PDF

کتاب حقوق مدنی ۳ تعهدات مهدی شهیدی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

رشته حقوق یکی از رشته های معروفی است که در دانشگاه های کشور تقاضای زیادی دارد، تعداد زیادی از دانشجویان در این رشته تحصیل کرده اند و در ارتباط با مفاهیم سنگین و پیچیده این رشته، این کتاب سعی کرده است مطالب را روان و ساده، با نثری قابل فهم و قابل فهم برای دانشجویان عزیز ارائه کند.

دانلود PDF کتاب حقوق مدنی 3 تعهدات مهدی شهیدی

بر اساس متن این کتاب، عقد کلمه ای است که ریشه عربی دارد و دارای معنای مشترک و مشترک و دارای معنای حقوقی است. عقد در زبان عربی به معنای بستن، وصل، بستن و در اصطلاح حقوقی، قرارداد به همکاری متقابل اراده دو یا چند نفر در شکل گیری ماهیت حقوقی گفته می شود و مطالعه این کتاب برای دانشجویان رشته حقوق در مقطع کارشناسی توصیه می شود.

دانلود کتاب حقوق مدنی 3 تعهدات PDF

کتاب قوانین مدنی 3 (تعهدات) نوشته دکتر مهدی شهیدی منبع دانشگاهی درس حقوق مدنی 3 در مقطع کارشناسی حقوق می باشد. در کتاب حقوق مدنی 3 دکتر شهیدی بحث و گفتگو پیرامون اموری از قبیل تعهدات، عقود و معاملات که از موضوعات مهم درس حقوق مدنی است و در این کتاب مباحث مشترک قراردادها و تعهدات در ارتباط با تشکیل آنها و همچنین مباحث اساسی آن در این کتاب مطرح شده است. در بسط وضعیت حقوقی و مفاد و آثار حقوقی روابط تجاری، تمامی مباحث این کتاب در 6 فصل طراحی و تدوین شده است که عناوین آن عبارتند از: ((شرایط اساسی اعتبار قرارداد)) (((آثار قرارداد)) ((شرایط مندرج در قرارداد)) ((شرایط مندرج در قرارداد)) ((معاملات جاسوسی)((معاملات جاسوسی)) و (تقسیم تعهدات) قرارداد)).

PDF کتاب حقوق مدنی 3

در این کتاب در گام اول و ابتدایی به مفهوم مسئولیت و اقسام آن اشاره شده و پس از آن مبانی نظری، شرایط تحقق، آثار ایجاد و موانع ایجاد مسئولیت مدنی مورد بررسی و بررسی قرار گرفته است و در ادامه، موضوع علل «ضمان قهری» در قانون مدنی ایران با این مضامین «مطلوب و مشروع» تبیین شده است. -مالکیت. و در نهایت این کتاب با درج مواد قانونی مورد استناد به پایان می رسد.

 

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

 https://parspdf.com/downloads/civil-rights-3-2/

 

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب فقه استدلالی مهدی دادمرزی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین