یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته کامپیوترکتاب کاربرد کامپیوتر در روان شناسی اکبر رضایی+PDF

کتاب کاربرد کامپیوتر در روان شناسی اکبر رضایی+PDF

کتاب کاربرد کامپیوتر در روان شناسی اکبر رضایی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب استفاده از کامپیوتر در روانشناسی همانطور که از نام این کتاب پیداست در زمینه کامپیوتر نوشته شده است که به صورت ویژه برای دانشجویان روانشناسی طراحی و تنظیم شده است تا تمامی اطلاعات لازم در رابطه با کامپیوتر در این زمینه را به صورت کامل در اختیار دانشجویان قرار دهد. و به طور جامع بیان شده است.

دانلود کتاب کاربرد کامپیوتر در روانشناسی اثر اکبر رضایی pdf

در این کتاب موضوعات و موضوعات زیادی در ارتباط با هر یک از این موضوعات ارائه شده است و تقریباً تمامی اطلاعات مورد نیاز را در خود دارد. : آمار توصیفی و استفاده از نمودارها برای بررسی و توصیف داده ها و آماده سازی داده ها برای تجزیه و تحلیل بیشتر و بررسی روایی مقیاس ها و انتخاب روش های آماری مناسب و روش های آماری برای بررسی رابطه بین متغیرها و آزمون های t و. سایر موضوعاتی که این کتاب به آنها پرداخته است. و همه این عناوین را مورد بررسی و تحلیل قرار داده است.

کتاب استفاده از کامپیوتر در روانشناسی پیام نور

همانطور که می دانید کتاب استفاده از کامپیوتر در روانشناسی برای دو واحد استفاده از کامپیوتر در روانشناسی نوشته شده است و مطالب این کتاب برای نیاز دانشجویانی که روش های آماری یا روش های تحقیق را می گذرانند مناسب می باشد. به عنوان آن دسته از دانشجویانی که مشغول برنامه ریزی برای انجام تحقیقات خود هستند، این کتاب مفید است زیرا مطالب را به نثری روان و ساده ارائه کرده است و تمامی مطالب این کتاب با تلاش مستمر به شکل قابل فهمی طراحی شده است. نویسنده.

خلاصه کتاب کاربرد کامپیوتر در روانشناسی رضایی

همچنین از آنجایی که این کتاب از سری کتاب های پیام نور است، بر اساس آموزش نیمه حضوری این دانشگاه طراحی شده است تا دانشجویان بتوانند به تنهایی تمامی مباحث و مطالب این کتاب را مطالعه کنند. برای یادگیری راحت و کامل و همچنین این کتاب ها توسط اساتید مجرب و معتبری نوشته شده است که مطالب مربوطه را ذکر کرده و با نگارشی روان و ساده بیان کرده اند که برای هر دانش آموزی با هر سطحی قابل درک است این یک سطح علمی است که می تواند این کتاب را مطالعه کند. و همچنین این کتاب تمام نیازهای دانشجویان روانشناسی را در نظر گرفته است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/computer-application-in-psychology/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب آسیب شناسی روانی ۱ غلامحسین جوانمرد 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین