سه‌شنبه 2 مرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته کامپیوترکتاب طراحی دیجیتال مدار منطقی موریس مانو+PDF

کتاب طراحی دیجیتال مدار منطقی موریس مانو+PDF

کتاب طراحی دیجیتال مدار منطقی موریس مانو+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب طراحی مدار منطق دیجیتال از کتاب های معروف و معتبر در این زمینه محسوب می شود که در دنیا از محبوبیت بالایی برخوردار است. است.

کتاب مدار منطقی موریس مان pdf

در دنیای امروز برخی واژه ها بیش از سایر واژه ها مورد توجه و بحث قرار گرفته اند و از جمله این واژه ها می توان به مدارهای دیجیتال، دیجیتال، دیجیتال اشاره کرد. به دلیل دقت بالای مدارهای دیجیتال و اینکه کامپیوترهای امروزی از مدارهای دیجیتال تشکیل شده اند، این موضوع از اهمیت و جایگاه بالایی برخوردار شده است.

دانلود کتاب طراحی دیجیتال موریس مانو

از آنجایی که این مدارها مورد توجه قرار گرفته اند، به تدریج به جای مدارهای آنالوگ مورد استفاده قرار می گیرند و دیگر از این سیستم قدیمی استفاده نمی شود، به همین دلیل مدارهای منطقی ذکر شده یا به عبارت غیر رسمی تر، مدارهای دیجیتال یکی از دروسی است که در دانشگاه ها. تدریس می شود و یکی از دروس مهم و اصلی محسوب می شود که پیش نیاز بسیاری از دروس تخصصی دیگر است و در رابطه با محتوای این کتاب می توان گفت که این کتاب موریس مانو توسط سالیس روان و ترجمه شده است. تمامی مطالب این کتاب در 12 فصل طراحی و تنظیم شده است و در 640 صفحه نکات این رشته بیان و ارائه شده است و با حجم مناسب برای دانشجویان در هر مقطع تحصیلی می توانند بهترین استفاده را داشته باشند. از این کتاب

کتاب طراحی دیجیتال موریس مانو pdf

همانطور که گفتیم این کتاب در 12 فصل نوشته شده است و از جمله موضوعات و مفاهیم مهم مطرح شده در این کتاب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ثبات و شمارنده

حافظه قابل برنامه ریزی و منطق

سطح انتقال پایدار

مدارهای ترتیبی ناهمزمان

مدارهای مجتمع دیجیتال

این موارد ذکر شده تنها بخشی از این کتاب معتبر و مهم است که با مطالعه این کتاب به موضوعات مهم و اصلی دیگری پی خواهید برد و شما را در این زمینه متخصص می کند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/digital-logic-circuit-design/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب چگونه با هرکسی صحبت کنیم مهدی قراچه داغی 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین