شنبه 29 اردیبهشت 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب ملاحظاتی در تاریخ ایران علی میر فطروس+PDF

کتاب ملاحظاتی در تاریخ ایران علی میر فطروس+PDF

کتاب ملاحظاتی در تاریخ ایران علی میر فطروس+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب یادداشت هایی در تاریخ ایران یکی از کتاب های جامع و کامل مربوط به پیشینه و تاریخ ایران است که توسط علی میر فطروس طراحی و تنظیم شده است. بوده است

خرید کتاب یادداشت های تاریخ ایران

محتوای این کتاب مربوط به علل تاریخی عقب ماندگی جامعه ایران، نگاهی به هجوم اقوام، تأسیس اسلام، خاستگاه و فلسفه سیاسی «اسلام حقیقی» است که اطلاعاتی در این باره ارائه می کند. علل عقب ماندگی را جستجو و بررسی می کند. جامعه ایران در پرتو وقایع و رویدادهای تاریخی است که آشنایی با این علل و وقایع بستر بهتری را برای شناخت بخشی از جریانات سیاسی ـ فکری ایران معاصر از جمله ظهور و گسترش نظریه «اسلام حقیقی» فراهم می کند. .

دانلود کتاب های علی میرفیتروس

در رابطه با نویسنده این کتاب می توان گفت که میر فطروس در دانشگاه ملی فقه، فقه را گذرانده و تحصیلات عالی خود را در «مدرسه مطالعات عالی» (دانشگاه سوربن پاریس) ادامه داده و تحصیلات خود را در 1371 توسط شخصی به نام «احسان یارشاطر». وی در سال 1994 به یکی از ایران شناسان فرانسوی به نام «ژان کالمار» معرفی شد و دوره پیش دکتری (به اختصار D.E.A.) را در دانشکده مطالعات پیشرفته دانشگاه سوربن پاریس در سال 1994 با موفقیت به پایان رساند و موضوع پایان نامه وی «کتابشناسی» است. و نقد». منابع جنبش حروفیان» به زبان فرانسه منتشر شده است.

پی دی اف یادداشت های تاریخ ایران اثر علی میر فطرس pdf

در گذشته ایران اتفاقاتی رخ داده است که باید از آنها آگاه باشیم تا اطلاعات تاریخی خود را نسبت به ایران افزایش دهیم، زیرا این گذشته تاریخی بخش بزرگی از هویت تاریخی و آگاهی ملی ما را تشکیل داده است. در حوزه عمل اجتماعی، عامل مهمی در رفتار اجتماعی و روحیه فرهنگی ما محسوب می شود و این کتاب در سه فصل طراحی و تنظیم شده است. جامعه ایران مورد بحث قرار گرفته است و در ادامه، در پایان این کتاب، فصل سوم به مباحث و مفاهیمی چون انقلاب مشروطه و موضوع جدایی دین از حاکمیت دولت پرداخته است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/notes-book-on-iranian-history/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب ریاضی در چند ثانیه بیل هندلی 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین