یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب روش های اصلاح و تغییر رفتار کودکان علی مصطفائی+PDF

کتاب روش های اصلاح و تغییر رفتار کودکان علی مصطفائی+PDF

کتاب روش های اصلاح و تغییر رفتار کودکان علی مصطفائی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب روش های اصلاح و تغییر رفتار کودکان از سری کتاب های آموزشی دانش آموزان پیام نور می باشد که با دقت توسط علی مصطفایی طراحی و تنظیم شده است و این کتاب حاوی تمامی نکات مهم و کلیدی مطالب مرتبط با این حوزه می باشد.

روش های تغییر و اصلاح رفتار کودکان pdf

“روش های اصلاح و تغییر رفتار کودکان” یکی از مجموعه کتاب های انتشارات پیام نور برای دانشجویان روانشناسی این دانشگاه است که بر اساس آموزش پیام نور مبتنی بر آموزش پاره وقت، کلیه مطالب و موضوعات می باشد. در این کتاب جامع هستند. کاملا مجهز است و دانش آموز می تواند بدون نیاز به استاد در این دوره تمام مطالب را به تنهایی یاد بگیرد و بهترین نتیجه ممکن را در امتحانات خود بگیرد.

دانلود رایگان کتاب روش های اصلاح و تغییر رفتار کودکان

کتاب روش‌های تغییر و اصلاح رفتار مربوط به تشریح اصول اولیه رفتار است تا دانش‌آموزان با چگونگی تأثیر رویدادهای محیطی بر رفتار انسان بیشتر آشنا شوند و از دیگز، اهداف این کتاب توضیح روش‌های مختلف است. و روش های تغییر رفتار دانش آموزان باید مسیرها و فرآیندها را بیاموزند و با کمک این مسیرها و روش ها توانایی تغییر و اصلاح رفتار خود را داشته باشند و تمامی مطالب این کتاب در نه فصل گنجانده شده است و برای دو واحد در یک ترم تحصیلی و این کتاب طراحی شده است. یکی از کتاب های ممتاز در این زمینه است که توسط اساتید و صاحب نظران برجسته این حوزه طراحی و تدوین شده است.

کار عملی روش های اصلاح و تغییر رفتار کودکان

در رابطه با محتوای این کتاب می توان گفت که در ابتدای این کتاب در فصل اول به بحث و ارائه مطالب و مفاهیمی مانند مقدمه ای بر تغییر و اصلاح رفتار پرداخته است و سپس در فصل دوم به ارائه مطالب و مفاهیمی پرداخته است. اطلاعات مربوط به ضبط، رسم نمودارها و روش های مختلف. اندازه گیری را فراهم می کند و همچنین از این اطلاعات در فصول بعدی استفاده شده است و در پایان این کتاب در فصل آخر این کتاب به تغییرات رفتاری اختصاص دارد و در این فصل بازسازی شناختی، مراحل بازسازی شناختی، کنترل افکار منفی و تحریف شناختی مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/methods-of-modifying-childrens-behavior/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب پیشینه سان و رژه در ایران یحیی ذکاء 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین