جمعه 31 فروردین 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته حقوقکتاب طلایی کیفرشناسی جمیله کرمی+PDF

کتاب طلایی کیفرشناسی جمیله کرمی+PDF

کتاب طلایی کیفرشناسی جمیله کرمی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب جرم شناسی نوشته جمیلا کرمی یکی از کتاب های تخصصی انتشارات مفلین طلایی برای دانشجویان و پژوهشگران حقوق می باشد که به بهترین شکل ممکن طراحی و تنظیم شده و در اختیار دانشجویان حقوق قرار گرفته است و این کتاب حاوی تمامی نکات و کلید است. و مطالب مهم مربوط به جرم شناسی است.

دانلود فایل پی دی اف جرم شناسی

این کتاب با دقت طراحی و تنظیم شده است که مطالب موجود را به صورت ساده و روان و با مفاهیم قابل فهم و مناسب برای تمامی دانشجویان در هر مقطع تحصیلی بیان کرده است و این کتاب به عنوان منبع آموزشی در دانشگاه مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده شده است و در تست ها سوالات متنوع و متعددی از این کتاب طراحی و ارائه شده است تا دانش آموزان با تکیه بر این کتاب مفاهیم جرم شناسی را به طور کامل بیاموزند.

PDF جرم شناسی جمیلا کرمی pdf

خواندن این کتاب جرم شناسی را به چه کسانی توصیه می کنیم؟ این کتاب یکی از کتاب های ارزشمند و مفید در جهت ارتقای دانش کارشناسان حقوقی است که مطالب را با بیانی بسیار شیوا ارائه کرده است. همچنین این کتاب دارای سه فصل در یک فصل منسجم و مجزا می باشد و هر فصل از این کتاب دارای خلاصه ای می باشد. شاخه هایی وجود دارد که در ادامه به آنها پرداخته ایم.

جرم شناسی pdf pdf

در ابتدای این کتاب، قبل از شروع فصول، خلاصه ای با پانزده نکته بیان شده است و در ادامه این کلیات، فصل اول با عنوان مفهوم جرم شناسی و ارتباط آن با سایر علوم جنایی به بیان مختلف پرداخته است. موضوعات و مطالب که شامل 41 امتیاز می باشد. و در پایان این کتاب فصل سوم با عنوان روان سنجی به توضیح مطالب پرداخته است و این فصل دارای زیرشاخه های زیر است:

 

مقدمه مبحث اول: مکاتب کیفری سنتی موضوع

 

مبحث دوم: مدارس معاصر

 

مبحث سوم: بررسی انواع مجازات در حقوق ایران

 

و در نهایت می توان گفت این کتاب یکی از کتب آموزشی مهم و مفید برای دانشجویان حقوق است که اساتید بسیاری در محاکم قضایی این کتاب را آموزش داده و زیر سوال برده اند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/the-golden-book-of-criminology/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب طلایی تست فیزیولوژی لیلا محمد ظاهری 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین