سه‌شنبه 2 مرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب خواب گران قاسم هاشمی نژاد+PDF

کتاب خواب گران قاسم هاشمی نژاد+PDF

کتاب خواب گران قاسم هاشمی نژاد+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب «خواب‌زده‌ها» یکی از مجموعه‌های کتاب معروف دنیاست که مورد توجه علاقه‌مندان به این حوزه است که توسط قاسم هاشمی نژاد طراحی و تدوین شده است.

کتاب رویای قاسم هاشمی PDF

کتاب Sleeper توسط ریموند چندلر طراحی و تنظیم شده است که برای اولین بار در سال 1939 منتشر شد و در رابطه با محتوای این کتاب آمده است که یک کارآگاه تحصیل کرده، شجاع و با تجربه به نام فیلیپ مارلو اظهار داشت که این کتاب جایگاه چندلر را به عنوان یکی از بهترین نویسندگان داستان های پلیسی تثبیت کرده است و به دلیل نگارش ماهرانه و ادبی این کتاب، طیف وسیع و متنوعی از مخاطبان و طرفداران را برای او به ارمغان آورده است. .

دانلود جزوه pdf خفته های قاسم هاشمی نژاد

محتوای این کتاب مربوط به یک میلیونر در حال مرگ است که فیلیپ مارلو را برای دستگیری فردی که یکی از دو دختر مزاحمش را اخاذی کرده است، استخدام می کند و مارلو پس از مدتی متوجه می شود که این پرونده چیزی بسیار بزرگتر است. از اخاذی و باج گیری اینطور در نظر گرفته می شود که آدم ربایی، دروغ، فتنه و قتل تنها بخشی از موضوعاتی است که مارلو باید به آن بپردازد و به آن بپردازد و همچنین نگارش این کتاب بسیار روان و شیرین است. چیزی است که این کتاب را بسیار محبوب کرده است.

دانلود پی دی اف خواب pdf

کتاب بی خواب ریموند چندلر یکی از شاهکارهای این حوزه است که واقعا بی نظیر است و چندلر به جای رمز و راز یک قتل، شبکه پیچیده ای از جنایات و بدعهدی ها را محور محتوای این کتاب قرار داده است که نویسنده این کتاب خیلی خوب کار کرده است نوشته شده است که خواننده را مجبور به خواندن صفحه آخر این کتاب کرده است و این کتاب برای اولین بار در سال 1939 میلادی منتشر شد. در سال 2002 منتشر شده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/dear-sleeper/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب درسنامه احیای نوزاد محمد حیدر زاده 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین