یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب قدرت برنامه ریزی یلدا بلارک+PDF

کتاب قدرت برنامه ریزی یلدا بلارک+PDF

کتاب قدرت برنامه ریزی یلدا بلارک+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب «قدرت برنامه ریزی» توسط استاد این رشته برایان تریسی طراحی و تنظیم شده است. این کتاب که توسط یلدا بلک ترجمه شده است، محتوای این کتاب را توضیح می دهد که چگونه می توانیم به قول تریسی به موفقیت و موفقیت برسیم. که زندگی یک سفر است و در این سفر باید افکار مثبت داشته باشید و دقیقا بدانید به کجا می روید.

دانلود یلدا سیاه قدرت برنامه ریزی

وی در رابطه با محتوای این کتاب این اهداف را بیان کرده است که باید برای حرکت از موقعیتی که اکنون در آن قرار دارید به سمت آینده مطلوب و اصول و حقایق جهانی که همیشه وجود داشته و توسط افراد موفق آموخته و استفاده شده است برنامه ریزی کنید. مردم بارها و تریسی در دوازده فصل مطالب این رشته را بیان و ارائه کرده است و برایان تریسی در کتاب قدرت برنامه ریزی روش ها و راه های موفقیت را ارائه کرده است و از استعاره طرح پرواز و سفر هوایی نیز استفاده کرده است. این به شما کمک کرده است تا دستاوردهای شادی و موفقیت خود را که خود برایان تریسی توانسته است از طریق این تکنیک ها و اصول به دست آورد، برنامه ریزی کنید.

دانلود جزوه کتاب قدرت برنامه ریزی

افرادی که این کتاب را مطالعه کرده اند توانسته اند به موقعیت های مهمی در زندگی خود برسند و تغییرات پایدار و سریعی را تجربه کرده اند که با توجه به متن این کتاب همه ما می توانیم خیلی سریع به این تکنیک ها و موفقیت دست پیدا کنیم. که اگر یاد بگیرید چگونه از قوانین و اصول بیان شده در این کتاب استفاده کنید، از انرژی های بالقوه خود استفاده کرده و می توانید به هدف تعیین شده خود برسید.

قدرت برنامه ریزی یلدا بلارک

در پایان این کتاب، این دستورالعمل ها را خواهید دید که چگونه دقیقاً تعیین کنید که چه کسی هستید و در زندگی چه می خواهید و یک هدف و مقصد روشن و قابل اندازه گیری را انتخاب کنید و روی آن هدف تمرکز کنید و همچنین می توانید برنامه ریزی دقیقی انجام دهید. اجازه دهید راه موفقیت را هموار کند و اعتماد به نفس تزلزل ناپذیری را تجربه خواهید کرد تا توضیح دهید دقیقاً چه کاری باید انجام دهید تا به هدف خود برسید و در نهایت در مسیر درست حرکت کنید – مقاومت در برابر شکست ها و موانع. این کار را تا رسیدن به مقصد انجام دهید.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/the-power-of-planning/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب روان شناسی عمومی راهنمای متون روان شناسی به زبان انگلیسی یحیی سید محمدی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین