شنبه 29 اردیبهشت 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب سال مرگ ریکار دوریش عباس پژمان+PDF

کتاب سال مرگ ریکار دوریش عباس پژمان+PDF

کتاب سال مرگ ریکار دوریش عباس پژمان+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب سال مرگ ریکارد دوریش یکی از برجسته ترین کتاب های جهان است که با ترجمه عباس پژمان به زبان های مختلف در سراسر جهان ترجمه شده است. در ادامه با این کتاب بیشتر آشنا خواهیم شد.

دانلود پی دی اف سال درگذشت ریکار دوریش ترجمه عباس

در رابطه با محتوای این رمان، در رابطه با تهدیدات بزرگ مانند خورشید، تمام دنیا را فرا گرفته است، اما ریکاردو ریش زیر سایه خودش پناه گرفته است و ریکاردو ریش پس از 16 سال مطالعه و تحقیق در رشته دکتری در برزیل که حالا به لیسبون رفته و زیر باران در خیابان های این شهر قدم می زند و همیشه آرزو داشت زنی اشرافی و گریزان به نام مارسندا به دست بیاورد، اما این لیدا خدمتکار هتل است. در یک رابطه عاشقانه

دانلود کتاب سال مرگ ریکارد دوریش

سال مرگ ریکاردو ریش نوشته خوزه ساراماگو یک رمان است. در این کتاب به صورت استعاری، تقابل فکری نویسنده با «فرناندو پسوا» (شاعر پرتغالی) و «بورخس» و همچنین در این رمان دکتر «ریکاردو ریش» با کشتی ترسیم شده است. بریگاد هایلند در حال بازگشت به لیسبون است و ریکاردو کتابی را از کتابخانه هیلند بریگاد به امانت گرفت که فراموش کرده بود آن را به کتابدار برگرداند، بنابراین کتاب را با خود به لیسبون آورد و نام این کتاب “” است. خدا هزار تو هستی» نوشته «هربرت کوین» ایرلندی است و این کتاب در واقع همان کتابی است که «خورخه لوئیس بورخس» نسخه ای از این کتاب را در اختیار داشته و به خانمی امانت داده است.

جزوه کتاب سال مرگ ریکار دوریش عباس پژمان

و در ادامه در رابطه با نویسنده این کتاب می توان گفت که خوزه ساراماگو نویسنده پرتغالی برنده جایزه نوبل ادبیات در سال 1998 شد و ساراماگو در روستایی کوچک در خانواده ای کشاورز در شمال لیسبون به دنیا آمد. . آمد و دو سال بعد به همراه خانواده به لیسبون رفت و تحصیلات دبیرستان را برای یافتن شغل رها کرد و در مشاغل مختلف مانند آهنگری، مکانیک و کارگر روزمزد مشغول به کار شد.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/the-year-of-the-death-of-ricard-durish/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب قدرت برنامه ریزی یلدا بلارک 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین