سه‌شنبه 2 مرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته روانشناسیکتاب روان شناسی عمومی راهنمای متون روان شناسی به زبان انگلیسی یحیی...

کتاب روان شناسی عمومی راهنمای متون روان شناسی به زبان انگلیسی یحیی سید محمدی+PDF

کتاب روان شناسی عمومی راهنمای متون روان شناسی به زبان انگلیسی یحیی سید محمدی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

این کتاب به منظور کمک به دانش آموزان در کسب مهارت های مختلف در این زمینه روانشناسی بدون نیاز به کلاس های زبان انگلیسی طراحی و تنظیم شده است و این کتاب کاملاً به صورت قابل فهم و قابل درک برای هر دانش آموز تنظیم شده است. با هر سطح علمی می تواند محتوای این کتاب را بیاموزد.

روانشناسی عمومی، راهنمای متون روانشناسی به زبان انگلیسی

با توجه به مطالب این کتاب می توان دریافت که تمامی مطالب به صورت جامع در تمامی متون تخصصی روانشناسی گنجانده شده است و این مباحث به صورت ساده توضیح داده شده است و از این رو این کتاب یکی از بهترین کتاب های زبان تخصصی به شمار می رود. . مطالعه این کتاب می تواند در زبان تخصصی روانشناسی بسیار حائز اهمیت باشد و همچنین زبان انگلیسی در رشته تخصصی روانشناسی شامل مباحث بسیار سختی است اما با استفاده از این کتاب می توانید به راحتی تمامی لغات را تشخیص دهید.

روانشناسی عمومی به زبان انگلیسی pdf

طراحی این کتاب با دو هدف تدوین شده است، در گام اول، هدف اول از این طرح راهنمای متون روانشناسی به زبان انگلیسی است و هدف دوم روانشناسی عمومی برای دانشجویانی است که رشته تحصیلی آنها روانشناسی نیست و در حال تحصیل در رشته های دیگر هستند و در ارتباط با 12 فصل اول این کتاب، ترجمه متون روانشناسی به زبان انگلیسی ارائه شده است که برای شش درس از متون 1 و متون 2 دانشجویان روانشناسی و همچنین 3 درس طراحی شده است. فصل‌هایی که در پایان این کتاب طراحی شده‌اند، یعنی فصل‌های احساس و ادراک. ، حالات هوشیاری و حافظه ارائه شده است زیرا مباحث روانشناسی عمومی را برای دانشجویان غیرروانشناسی پوشش می دهد.

راهنمای روانشناسی عمومی متون روانشناسی به زبان انگلیسی pdf

با توجه به اینکه ممکن است اساتید محترم در ترتیب و ترتیب این فصول مشکل داشته باشند، لذا این اختیار را دارند که اساتید محترم بتوانند ترتیب مورد نظر خود را رعایت کنند و به ترتیب فصول تعیین شده اکتفا نکرده و به روش خود تدریس کنند. که دانش آموزان تا حد امکان بتوانند این مطالب را درک کنند و از سری مطالب و عناوین این کتاب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ارزیابی شخصیت

اختلالات روانی

درمان اختلال روانی

خلاصه برای مطالعات بیشتر

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/general-psychology-guide-to-psychology-texts/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب خواب گران قاسم هاشمی نژاد 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین