یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته شیمیکتاب الکتروشیمی تجزیه ای مهدی گلابی+PDF

کتاب الکتروشیمی تجزیه ای مهدی گلابی+PDF

کتاب الکتروشیمی تجزیه ای مهدی گلابی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب الکتروشیمی تحلیلی توسط مهدی گلابی طراحی و ویرایش شده است و یکی از سری کتاب های آموزشی در زمینه شیمی می باشد که یکی از برجسته ترین و معروف ترین کتاب هایی است که در این سایت برای شما عزیزان قرار داده ایم. بدانید که این کتاب نثری روان، ساده و قابل فهم دارد که باعث شده دانش آموزان در حین مطالعه این کتاب بهترین نتایج ممکن را بگیرند و در امتحانات خود موفق شوند.

خرید کتاب الکتروشیمی دکتر گلابی

در اینجا می خواهیم کلمه شیمی تجزیه را به شما معرفی کنیم که شامل دانش ابداع و اصلاح روش های شناسایی و اندازه گیری مواد با استفاده از اصول و قوانین شیمیایی و فیزیکی است که در تعریف الکتروشیمی تجزیه به شرح زیر است: شاخه‌ای از این مجموعه گسترده است که مسیرهای تجزیه را بر اساس فرآیندهای الکتروشیمیایی و تعدادی واکنش الکتروشیمیایی و دقت و توجه زیادی که می‌توان با آن پارامترهای مربوط به این واکنش‌ها را تعیین کرد، بررسی و مطالعه کرد. بیایید روش های تجزیه و تحلیل الکتروشیمیایی را در مهمترین و اساسی ترین روش های تحلیلی تشخیص و تعیین قرار دهیم که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

مقدمه ای بر الکتروشیمی تجزیه توسط دکتر گلابی

در اینجا می خواهیم به یکی از ویژگی های خاص روش های آنالیز الکتروشیمیایی که دامنه وسیع بازده آن است، بپردازیم، به طوری که علاوه بر استفاده از آنها به عنوان روش های مستقل، نتایج تعداد زیادی از پدیده های فیزیکی و شیمیایی می تواند با آنها مشخص شود. و بررسی شده و در حال حاضر حوزه آنالیز الکتروشیمیایی وارد حوزه روشهای کلاسیک مانند پتانسیومتری، آمپرمتر و متر، پلاروگرافی، هدایت سنجی و رسوب الکتریکی شده است و روشهای جدیدتر که حاصل تلفیق اطلاعات الکتروشیمیایی با فناوری نوین الکترونیکی است. ایجاد شده.

الکتروشیمی تجزیه گلابی

در رابطه با نویسنده این کتاب می توان گفت که وی مدرک لیسانس خود را از دانشکده داروسازی تبریز و فوق لیسانس و دکترا را از دانشگاه پاریس اخذ کرده و به دلیل کسب رتبه اول در در رشته داروسازی مدال درجه یک فرهنگ را دریافت کرد. کرد و در سال 1370 به عنوان استاد نمونه دانشگاه تبریز شناخته شد و از اساتید برجسته و معتبر این رشته به شمار می رود.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/deductive-electrochemistry/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب تاریخچه و مکاتب روانشناسی غلامحسین جوانمرد

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین