یکشنبه 24 تیر 1403

کتاب روانشناسی رشد منیژه کرباسی+PDF

کتاب روانشناسی رشد منیژه کرباسی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب روانشناسی رشد از سری کتاب های آموزشی انتشارات پیام نور می باشد که توسط استاد گرانقدر منیژه کرباسی طراحی و تنظیم شده است که با توجه به محتوای این کتاب مشاهده می شود که مطالب به صورت ساده ارائه شده است. و روان که از جامعیت بالایی برخوردار است. است.

دانلود PDF روانشناسی رشد

با توجه به اینکه این کتاب توسط پیام نور طراحی و تنظیم شده است، تمامی مطالب این کتاب باید به گونه ای باشد که حاوی تمامی مطالب باشد و با بیانی ساده و قابل فهم برای هر دانشجویی با هر مقطع تحصیلی مناسب باشد. و همچنین بر اساس پایگاه آموزشی پیام نور که به صورت نیمه حضوری می باشد دانشجو می تواند تمامی مطالب این کتاب را بدون نیاز به استاد در این کتاب بیاموزد و بهترین نتیجه ممکن را در آزمون های خود بگیرد.

پی دی اف روانشناسی رشد pdf

در این کتاب تمامی مطالب در پانزده فصل جداگانه طبقه بندی شده است که در فصل اول این کتاب مبحث تعریف و مبحث روانشناسی رشد، اهمیت روانشناسی کودک و تاریخچه آن مورد بررسی و بحث قرار گرفته است. و ارائه روشهای تحقیق و جمع آوری اطلاعات در روانشناسی رشد. در فصل های بعدی عوامل مؤثر بر رشد، روش های بررسی تأثیر هر یک و ناهنجاری های ارثی در فصل سوم این کتاب و همچنین اصول و مراحل ارائه شده است. رشد در فصل چهارم به صورت ساده و راحت توضیح داده شده است و اطلاعات مربوط به رشد در دوره قبل از تولد، حین تولد و خطرات آنها موضوع فصل پنجم است.

پی دی اف روانشناسی رشد منیژه کرباسی pdf

و در پایان در پایان این کتاب رشد اخلاقی و اجتماعی و عوامل مؤثر بر آنها در مرحله بعدی کودکی در خانه و مدرسه معرفی شده است که در فصل پانزدهم طراحی شده است و در نهایت رفتارهای نابهنجار افراد کودکانی که در معرض اختلالات عاطفی هستند. و اختلال رفتار محور اصلی فصل آخر است و می توان گفت این کتاب یکی از کتاب های ارزشمند در زمینه روانشناسی به شمار می رود.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/developmental-psychology-2/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب فرگشت انسان شروین وکیلی 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین