یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب مبانی و اصول آموزش و پرورش غلامحسین شکوهی+PDF

کتاب مبانی و اصول آموزش و پرورش غلامحسین شکوهی+PDF

کتاب مبانی و اصول آموزش و پرورش غلامحسین شکوهی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

از قدیم الایام در مورد آموزش و پرورش و آثار مربوط به آن سخنان زیادی گفته شده است و بی دلیل نیست که اعلامیه جهانی حقوق بشر در تلاش برای صلح و آرامش در جهان، همه افراد جامعه را حق دارند. به آموزش و پرورش دارند

اصول و مبانی آموزش pdf

در کشور ما نزدیک به یک میلیون معلم و مربی وجود دارد که بیش از دوازده میلیون دانش آموز را بر عهده دارند و بدون شک لازم است معلمان و مربیان از اصول تعلیم و تربیت و مفید بودن آن آگاهی لازم را کسب کنند. روش. آثار جدید و امروزی را می توان مطمئن بود و این کتاب سعی کرده است این خادمان را برای توفیق خدمت بیشتر آگاه کند و به جرأت می توان گفت که قبل از این کتاب در آثار معتبر زبان فارسی حتی یک اثر قابل تامل نیست. با وجود خارجی نتوانسته است عمق محتوای اصول تعلیم و تربیت را آنگونه که شایسته است ارائه دهد و زمان آن فرا رسیده است که بازسازی آموزش و پرورش کشور به موازات بازسازی برخی دیگر از نهادهای کشور آغاز شود. و موانع و مشکلات موجود در مسیر تعلیم و تربیت واقعی باید از پای مربیان و معلمان برداشته شود و نگارش و ویرایش این کتاب گامی در جهت پیشرفت و اعتلای این نهاد و سخنان بسیار است. از قدیم الایام در مورد تعلیم و تربیت و کارهای مربوط به آن اشاره شده است و بی دلیل نیست که اعلامیه جهانی حقوق بشر در تلاش خود برای صلح و آرامش در جهان، حق همه مردم را از آموزش دارد.

خرید کتاب مبانی و اصول تعلیم و تربیت اثر غلامحسین شکوهی

کتاب مبانی و اصول تعلیم و تربیت از سری کتاب هایی است که نثری روان و ساده دارد و مطالب آن به گونه ای طراحی و گردآوری شده است که برای تمامی اقشار خوانندگان این کتاب قابل فهم و درک باشد. در مطالب این کتاب گنجینه هایی از مطالب وجود دارد. در قسمت مبانی و اصول تعلیم و تربیت که از سلسله سوالات قابل استخراج از متن این مطالب می آید، مهم و ضروری است. برای مثال، نظرات آموزشی دیویی بر دو مفهوم دموکراسی و تجربه استوار است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/basics-and-principles-of-education/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب حقوق مدنی اشخاص و محجورین حسین صفائی 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین