دوشنبه 31 اردیبهشت 1403

کتاب روانشناسی تربیتی شاهده سعیدی+PDF

کتاب روانشناسی تربیتی شاهده سعیدی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است. 

کتاب روانشناسی تربیتی نوشته جان دبلیو سانتراک با ترجمه شهیده سعیدی، مهدی دانشفر، مهشید عراقچی توسط انتشارات رسا منتشر شده است که البته این را هم می دانیم که وقتی چنین کتابی در یک کشور خارجی با فرهنگی خلاف نوشته شود. برای خودمان بدیهی است که نمی توانیم موضوعات و به ویژه مصادیق را با شرایط کنونی خود سازگار بدانیم، اما به هر حال اصول و مبانی این گونه مباحث در همه موارد مشابه و مشابه یکدیگر است و ما می تواند آگاهانه از یافته های دیگران برای آماده سازی معلمان استفاده کند.

خرید کتاب روانشناسی تربیتی سانتراک

این کتاب به مباحثی چون روانشناسی، روانشناسی خانواده، روانشناسی تربیتی، تعریف مختصر اصطلاحات و اسامی که بیشتر با آن ها آشنا هستیم، پرداخته است و مجموعه «روانشناسی سانتراک» منبعی ارزشمند و پربار و منحصر به فرد است. استفاده نویسنده از نوآوری در طراحی موضوعات و شیوه خاص تدوین آن بر جذابیت و بهره وری این کتاب افزوده است و ویژگی های ذکر شده علاوه بر شهرت نویسنده و ناشر معروف خارجی آن «مک» گورهیل. انگیزه ای عالی و کافی برای انتخاب و ترجمه آخرین ویرایش آن، گام های اولیه ترجمه با همکاری صمیمانه مترجمان ماهر در سال 1392 برداشته شد و «حوزه روانی سانتراک» اولین اثر ترجمه شده از این مجموعه در سال 1393 بود. گردآوری شده در 3 جلد با قطعنامه که بلافاصله به عنوان کتاب درسی دانشگاهی توسط مراکز آموزشی و علمی کشور معرفی و تکثیر شد و استقبال بی نظیر از این کتاب تا کنون آن را به چاپ های زیادی رسانده است، اما اکنون همه آن ها دست اندرکاران ترجمه و انتشار این مجموعه بی نظیر، مفتخرند که در مدت کوتاهی توانسته اند کتاب دیگری از این مجموعه را تحت عنوان «روانشناسی تربیتی سنترک» به جامعه آموزشی به ویژه معلمان محترم معرفی کنند. فراهم کند

دانلود کتاب روانشناسی سعیدی

یکی از ویژگی های این کتاب وجود توصیه های آموزشی کوتاه قابل استفاده برای هر معلمی و استفاده از تجربیات آموزشی اساتید مجرب می باشد. ذکر نمونه هایی از نظرات دانش آموزان در مورد کلاس و معلم خود و پیشنهاد فعالیت های جدید و جالب به منظور ارزیابی آموخته ها و تعریف مختصر اصطلاحات و اسامی معرفی شده در هر موضوع و در کنار صفحه مربوطه و وجود سایت های اینترنتی برای کسب اطلاعات اطلاعات بیشتر و کیفیت صفحه آرایی و چاپ آن و استفاده از طنز برای ارسال پیام های آموزشی، همه این موارد این کتاب را در نوع خود منحصر به فرد کرده است و می تواند برای علاقه مندان به این حوزه مورد استفاده قرار گیرد.

 

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/educational-psychology-2/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب جرم شناسی دکتر عباس نظیفی 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین