دوشنبه 31 اردیبهشت 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب متون زبان انگیسی رشته مدیریت آموزشی فریدون یزدانی+PDF

کتاب متون زبان انگیسی رشته مدیریت آموزشی فریدون یزدانی+PDF

کتاب متون زبان انگیسی رشته مدیریت آموزشی فریدون یزدانی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب متون زبان انگلیسی برای دانشجویان رشته مدیریت آموزشی طراحی و تهیه شده است. و تدوین شده است و دانشگاه پیام نور در سال 1376 تاسیس شد و این دانشگاه دارای تشکیلات مرکزی در تهران و واحدهای سراسر کشور می باشد و روش تدریس دانشگاه پیام نور بر اساس آموزش از راه دور و نیمه حضوری می باشد.

متون زبان انگلیسی در مدیریت آموزشی pdf

رشته های مختلف علوم انسانی، ریاضی، تجربی، تربیت بدنی و … در دانشگاه پیام نور تدریس می شود و کتاب های منتشر شده توسط دانشگاه پیام نور توسط اساتید متخصص و صاحب نظر نوشته شده است. این کتاب ها از یک پایه پیروی می کنند و به گونه ای طراحی شده اند که تقریباً همه دانشجویان نیازی به حضور استاد ندارند و به دانشجو این امکان را می دهد که بدون نیاز به استاد و متخصص این دوره، تمامی مطالب مرتبط را بیاموزد. کتاب متون زبان انگلیسی برای دانشجویان رشته مدیریت آموزشی یکی از کتاب های کاربردی و جامع این دوره می باشد. این نشریه به نفع دانشجویان و محققان است.

ترجمه کتاب متون زبان انگلیسی ویژه دانشجویان مدیریت آموزشی اثر فریدون یزدانی

این کتاب راهنمای جامع و کامل و ترجمه کتاب متون زبان انگلیسی مدیریت آموزشی اثر فریدون یزدانی است که تمام متن کتاب و تمرین ها و … را به صورت کامل ترجمه کرده است اصل نباشید یعنی با خرید این کتاب هم کتاب و هم ترجمه آن را در اختیار خواهید داشت و از آن بهترین استفاده ممکن را خواهید کرد و برای ترجمه هر درس زیر آن معنی هر کلمه و تلفظ فارسی آن نوشته شده است. کلمات نیز در قسمت بالای کلمه ذکر شده است. و بعد از پایان هر قسمت معنی کامل آن قسمت درج شده تا خواننده دید کلی نسبت به مطالبی که خوانده است داشته باشد و همچنین تمامی تمرین های کتاب ترجمه و حل شده است که دارای نقاط قوت می باشد. و ضعف در یادگیری با این مبحث آشنا شوید و جدای از این مطالب، سوالات تکمیلی به همراه ترجمه آنها در اختیار شما قرار گرفته است تا با انواع سوالات آشنایی کامل داشته باشید و از سوالات امتحانی در آزمون برای مرور درس استفاده شده است. و در پایان سوالات نیز طراحی شده است. در ترم های قبل نوشته شده است، بنابراین شما یک مجموعه کامل شامل درس، تمرین، ترجمه، سوال و … خواهید داشت که جامع است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/english-language-texts-in-the-field-of-educational-management/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب زبان انگلیسی عمومی منوچهر جعفری گوهر 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین