شنبه 29 اردیبهشت 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب زیست شناسی سلولی،مولکولی و مهندسی ژنتیک مجید مهدوی+PDF

کتاب زیست شناسی سلولی،مولکولی و مهندسی ژنتیک مجید مهدوی+PDF

کتاب زیست شناسی سلولی،مولکولی و مهندسی ژنتیک مجید مهدوی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب زیست شناسی سلولی و مولکولی و مهندسی ژنتیک که تالیف دکتر مجید مهدوی است منبع اصلی تعداد زیادی از دانشگاه های کشور است و تلاش این کتاب ارائه مطالب به روز بوده است. در راستای علم زیست شناسی سلولی و مولکولی و همچنین مهندسی ژنتیک. برای ارائه اطلاعات مهم و پیشرفت این علوم در سال های اخیر به سرعت و به طور چشمگیری افزایش یافته است که در مقایسه با آن دانش گذشته ما بسیار ناچیز است.

دانلود کتاب زیست شناسی سلولی مولکولی مجید مهدوی pdf

در ادامه بررسی و معرفی این علم می توان گفت که مقالات و کتاب های پژوهشی بسیاری در این زمینه منتشر شده است که مطالعه آنها برای ما و دانشجویان این علوم بسیار حائز اهمیت است تا دانش خود را نسبت به این علم غنی افزایش دهیم. نویسنده با توجه به این نکات، کتاب در سه بخش زیست سلولی، زیست شناسی مولکولی و مهندسی ژنتیک طراحی، تدوین و تدوین شده است و به دانشجویان علاقه مند به این علوم و جامعه علمی کشور تقدیم شده است. باعث شده است که دانش آموزان با تکیه بر این کتاب بتوانند بهترین نتیجه را از مطالعه مطالب این کتاب گرفته و در زمینه های مرتبط با این علوم از آن بهره مند شوند.

دانلود کتاب زیست شناسی سلولی مولکولی و مهندسی ژنتیک

این کتاب به دلیل ویژگی های منحصر به فرد و خاص در زمینه ژنتیک و زیست شناسی توانسته نظر بسیاری از محققان و دانشجویان مرتبط با این علوم را به خود جلب کند و یکی از کتاب های ارزشمند در این زمینه است که منتشر شده در دانشگاه ها در کشورهای مختلف تدریس می شود و همچنین در ویرایش های قبلی این کتاب با توجه به نظرات دانشجویان، اساتید و کلیه کارشناسان محترم تغییرات اساسی و به روز رسانی مطالب این کتاب و همچنین افزودن فصلی (مسیرهای پیام سلولی) صورت گرفت. به کتاب ویرایش جدید مطالب این کتاب مجدداً اصلاح شده و علاوه بر افزودن مطالب جدید و جدید به تمام فصول این کتاب، فصل دیگری به نام سرطان و مبنای مولکولی آن نیز به کتاب اضافه شده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/cell-biology-molecular-and-genetic-engineering/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب رسم فنی و نقشه های صنعتی ۱ احمد متقی پور 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین