شنبه 29 اردیبهشت 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب کاربرد آزمون های روانی حسن امین پور+PDF

کتاب کاربرد آزمون های روانی حسن امین پور+PDF

کتاب کاربرد آزمون های روانی حسن امین پور+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب استفاده از تست های روانشناسی تالیف حسین امین پور یکی از کتب دانشگاهی پیام نور است که برای دانشجویان این دانشگاه طراحی و تنظیم شده است و با توجه به بنیاد این دانشگاه در آموزش دانشجویان خود کتاب باید به گونه ای طراحی شود که تا حد امکان دانش آموز در حین مطالعه کتاب نیازی به معلم نداشته باشد و تمام مطالب موجود را به تنهایی یاد بگیرد و بر این اساس می توان گفت که این کتاب یک خودآموزی است. کتاب یادگیری برای دانش آموزان عزیزی که با تکیه بر مطالب نوشته شده در این کتاب می توانند بدون نیاز به استاد یاد بگیرند. در امتحانات موفق باشید

 

PDF کتاب کاربردی آزمون های روانشناسی

در کتاب استفاده از آزمون های روانشناسی اطلاعات جامع، کامل و گسترده ای را در زمینه آزمون های روانشناسی در اختیار دانش آموزان قرار می دهد و ضمن استفاده از آن به عنوان منبع آموزشی، می توان از آن در موارد مختلف دیگر از جمله استفاده در موقعیت ها استفاده کرد. مانند مراکز مشاوره، کلینیک ها و… و نهضت سنجش روانشناختی در اواخر قرن نوزدهم توسط شخصی به نام گالتون پایه گذاری شد و پس از او توسط محققان دیگر گسترش یافت و در حال حاضر مراکزی در اکثر کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه وجود دارد. که به موضوع چگونگی تدوین، اجرا و تفسیر آزمون های استاندارد می پردازند و هیچ رشته ای از روانشناسی ممکن نیست که درگیر استفاده از آزمون های روانشناسی باشد و بدون شک تنها یکی از کمک های روانشناسی به جامعه است. را می توان در اندازه گیری مفاهیم و متغیرهای روان شناختی بیان کرد و در این کتاب همراه با مقدمه ای از تاریخچه تهیه و استفاده از آزمون های روانشناسی در سال های گذشته آزمون های روانشناسی مختلفی در زمینه های سلامت روان، شناختی، شخصیت، مذهبی و خانوادگی و دانش‌آموزان محترم ضمن آشنایی با این آزمون‌ها و شاخص‌های روان‌سنجی، باید توانایی‌های خود را در این زمینه افزایش دهند.

کاربرد آزمون های روانشناسی پیام نور

همانطور که گفته شد کتاب استفاده از تست های روانشناسی نوشته حسن امین پور و حسین زارع است که توسط انتشارات دانشگاه پیام نور منتشر شده است و در این کتاب علاوه بر معرفی تاریخچه تهیه و استفاده از تست های روانشناسی در گذشته. سال‌ها تلاش شد تا آزمون‌های روان‌شناختی مختلفی در زمینه‌های سلامت روان، شناختی، دینی و خانواده معرفی شود و در هر بخش حداقل 2 تا 5 آزمون با ارائه روایی، پایایی، هنجارها معرفی شده است. و غیره تست ها و شاخص های روان سنجی باید توانایی پیاده سازی، نمره گذاری و تفسیر آنها را به صورت عملی به دست آورند و در نهایت به طور کلی و خلاصه در رابطه با این کتاب می توان گفت این کتاب اطلاعاتی جامع و جامع است. در زمینه تست های روانشناسی در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد و علاوه بر استفاده از آن به عنوان منبع آموزشی، در سایر موارد مرتبط با مطالب این کتاب قابل استفاده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/the-use-of-psychological-tests/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب احتمالات و آمار کاربردی در روانشناسی و علوم تربیتی دکتر علی دلاور 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین