شنبه 29 اردیبهشت 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته ریاضیکتاب ریاضیات تجربی جامع کنکور(جلد دوم)مهروماه+PDF

کتاب ریاضیات تجربی جامع کنکور(جلد دوم)مهروماه+PDF

کتاب ریاضیات تجربی جامع کنکور(جلد دوم)مهروماه+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

این کتاب یکی از مجموعه کتاب های آموزشی برجسته و معتبر می باشد که به ریاضیات تجربی کنکور می پردازد و آن دسته از دانش آموزانی که در این موضوع مشکل اساسی دارند می توانند با تکیه بر این کتاب جامع بهترین یادگیری را در درس ریاضی داشته باشند و کسب کنند. بهترین درصد در کنکور تجربی خود را. آنها می توانند بهترین هایی را کسب کنند که به افزایش رتبه آنها در کنکور کمک زیادی می کند و با خیال راحت می توانند رشته خود را انتخاب کنند.

مهروماه جام ریاضی 1400

این کتاب یکی از منابع معتبر درس ریاضی تجربی کنکور محسوب می شود که مهمترین درس ریاضی تجربی برای تعداد زیادی از داوطلبان کنکور رشته تجربی و درس ریاضی با مطالب پیچیده و نکات فراوان چه در آموزش و چه در عمل و تست نیاز به منبع دارد. دارای اصولی برای آموزش مفهومی و یادگیری پایه است که ریاضی تجربی کنکور داوطلبان رشته تجربی شامل ریاضی دهم و یازدهم و دوازدهم می باشد. با توجه به روان بودن این مباحث، انتخاب یک کتاب کامل و مناسب برای این دوره بسیار ضروری است. کتاب جامع تجربی انتشارات مهر و ماه جلد دوم یکی از بهترین منابع آموزش و تمرین و تست های چهارگزینه ای درس ریاضی رشته تجربی کنکور و تمرکز و تمرین به اندازه امکان بر روی کتاب ریاضی جامع تجربی کنکور مهروماه به تنهایی می تواند مورد نیاز باشد. شما را برای درس ریاضی در کنکور رشته تجربی آماده می کند و همچنین برای هر سوال پاسخنامه تشریحی دارد که برای کمک به تکمیل آموزش طراحی شده است.

pdf کنکور جامع ریاضی مهرومه

از سری ویژگی های کتاب جامع ریاضی مهر و ماه می توان به این نکته اشاره کرد که دارای کتاب درسی کامل و جامع در جلد اول منطبق با کتاب های ریاضی دهم و یازدهم و دوازدهم تجربی و پاسخنامه تشریحی کلیه سوالات می باشد. در جلد دوم و خلاصه ای از مباحث و مطالب هر فصل در جلد اول کتاب ریاضی جامع تجربی مهر و ماه و بیش از 4000 تست تالیفی و ورودی به صورت طبقه بندی شده که شامل تست های جامع برای هر فصل و کل کتاب به همراه سوالات کنکور جدید و تست های استاندارد شده بر اساس آخرین تغییرات کتاب درسی و سایر ویژگی ها این است که به طور کلی این کتاب مناسب برای تست زنی در درس ریاضی در رشته تجربی است که یکی از بهترین هاست.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/comprehensive-empirical-literature/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب مهارت های آموزشی و پرورشی جلد اول روش ها و فنون تدریس حسن شعبانی 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین