دوشنبه 31 اردیبهشت 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب مشاوره خانواده کیانوش زهراکار+PDF

کتاب مشاوره خانواده کیانوش زهراکار+PDF

کتاب مشاوره خانواده کیانوش زهراکار+PDFبرای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

مشاوره خانواده علم جدیدی است و این علم به بررسی و بررسی دیدگاه های مختلف نظریه پردازان در خصوص خانواده های سالم و ناسالم و آشنایی علاقه مندان با مبانی نظری و فنون کار با خانواده می پردازد.

کتاب مشاوره خانواده کیانوش زهراکار pdf

امروزه مشاوره خانواده راهکارهای مناسبی را برای بهبود روابط بین فردی و رشد اخلاق فردی اعضای خانواده ارائه کرده است و با توصیه های مؤثر و مؤثر سعی در حفظ نظام خانواده دارد. همچنین کتاب مشاوره خانواده توسط کیانوش زهراکار تهیه و تالیف گردید که در راستای پیشرفت و تعالی خانواده مطلوب برای رسیدن به سبک زندگی و در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است و همچنین کتاب مشاور خانواده کیانوش. زهراکار به بررسی بنیان خانواده می پردازد تا تداوم و پیشرفت اعضای خانواده را یکی یکی حفظ کند تا آنها را توانمند کند. کتاب مشاور خانواده نوشته کیانوش زهراکار و فروغ جعفری در 362 صفحه در سال 1394 منتشر شده است.

کتاب مشاوره خانواده pdf

خانواده به عنوان مهم ترین و اساسی ترین محل رشد فردی مستلزم توسعه روابط بین فردی است که در واقع مشکلات خانوادگی، تنش ها و اختلاف نظرها در خانواده امری کاملاً عادی و رایج است، اما این مشکلات و اختلاف نظرها نباید منجر به ایجاد روابط بین فردی شود. چالش ها و مسائل. مانند مشکلات روانی و بروز افسردگی، اما مراجعه به مشاوره خانواده در بیشتر موارد می تواند به اعضای خانواده کمک کند تا خانواده درمانی به گونه ای انجام شود که ریشه مشکلات خانواده را بررسی کرده و آن مشکلات را حل کند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/family-counseling/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب آسیب شناسی روانی ۱ هالجین 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین