سه‌شنبه 28 فروردین 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب سنجش و اندازه گیری در تعلیم و تربیت مدرسان شریف+PDF

کتاب سنجش و اندازه گیری در تعلیم و تربیت مدرسان شریف+PDF

کتاب سنجش و اندازه گیری در تعلیم و تربیت مدرسان شریف+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب سنجش و سنجش در تعلیم و تربیت یکی از پرفروش ترین کتاب ها می باشد که شامل کتاب درسی کامل و روان بر اساس منابع اصلی و مهم درس سنجش و سنجش در تعلیم و تربیت می باشد که برای اشتغال طراحی شده است. امتحانات و کنکور کارشناسی ارشد. است.

سنجش و سنجش معلمان شریف pdf

در کتاب سنجش و سنجش در تعلیم و تربیت معلمان شریف فصول مطابق با فصول آزمون های استخدامی اعلام شده و منابع اصلی کنکور کارشناسی ارشد و مراجع کنکور دکتری گردآوری شده است. و توسط سازمان سنجش تدوین شده است. سرفصل های مورد نیاز برای آمادگی کامل در آزمون های استخدامی معلمان ابتدایی و آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری به طور کامل در این کتاب آمده و کتابی جامع محسوب می شود.

دانلود کتاب سنجش و سنجش در تعلیم و تربیت

از سری ویژگی های کتاب سنجش و سنجش در تعلیم و تربیت معلمان شریف می توان به این نکته اشاره کرد که در انتهای این کتاب سوالات آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری دوره های گذشته به صورت کاملا تشریحی و جامع آمده است. پاسخنامه و 3 مرحله آزمون خودارزیابی در سطوح الف (ساده) ب (متوسط) و ج (سخت) جهت به حداکثر رساندن توانایی های دانش آموزان عزیز در این دوره ارائه شده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/measurement-in-education/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب مشاوره خانواده کیانوش زهراکار 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین