یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب دانش خانواده و جمعیت جمعی از نویسندگان+PDF

کتاب دانش خانواده و جمعیت جمعی از نویسندگان+PDF

کتاب دانش خانواده و جمعیت جمعی از نویسندگان+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

این کتاب شامل مجموعه وسیعی از دانش های شناختی و رفتاری است که برای سطح همه دانش آموزان مناسب است و به دانش آموزان این توانایی را داده است که در نهاد خانواده، قبل، حین و بعد از ازدواج، همه اطلاعات لازم را داشته باشند و علاوه بر آن در این اطلاعات، اطلاعات مربوط به وضعیت جمعیت ایران، مشکلات پیش روی آن و سیاست های کلی جمعیت بیان شده است.

دانلود رایگان کتاب دانش خانواده و جامعه نویسندگان

در رابطه با مقدمه این کتاب می توان اذعان داشت که در هر فصل از این کتاب، پس از بیان نظر اسلام در رابطه با موضوع مورد بحث در هر فصل، مهارت های رفتاری متناسب با آن بحث بیان شده و تمام تلاش خود را کرده است. برای یافتن اسناد علمی دیگری در مورد موضوع فصل باید ارائه شود و در این کتاب فصل اول تا پنجم توسط «زهرا آیت اللهی» و فصل پنجم توسط «شیما سادات حسینی» و همچنین در فصل دوم طراحی و تنظیم شده است. در فصل از نظرات «امیرحسین بانکی پورفرد» در رابطه با موضوع موانع ازدواج و همچنین در فصل چهارم از نظرات «بت النامجو» در مورد ناباروری و «انسیه کتاب چه» استفاده شده است. سقط جنین) بیان شده است تا بتوانید اطلاعات کاملی در این رابطه به دست آورید و از نظرات «جواد محمودی» و «مونس سیاه» در فصل پنجم این کتاب استفاده شده است که به بیان مطالب کمک کرده است. ممکن است.

کتاب دانش خانواده و جمعیت، ویرایش جدید PDF

در این بخش می خواهیم به بخشی از متن این کتاب بپردازیم که می گوید:

وی ادامه داد: پس از بلوغ همراه با تغییرات جسمانی، تغییرات عاطفی و روانی رخ می دهد و تفکر انتزاعی و توانایی استدلال در او بیش از گذشته رشد می کند و همزمان با این تغییرات و ورود به مرحله جوانی، نیازهای عاطفی و جنسی به جنس دیگر تشدید می‌شود، اما عوامل و محرک‌ها در شدت و ضعف این نیاز تأثیر دارند و این عوامل عبارتند از:

 

1: محرک های زیستی عصبی مانند تأثیر نوع تغذیه.

2: محرک های محیطی که تأثیر زیادی بر رفتار فرد در محیط و جامعه می گذارد و به عبارت دیگر به گونه ای بیان می شود که پذیرایی هایی که بار جنسی دارند به هورمون های جنسی و منابع تحریک درونی اضافه می شود. و احساس را تشدید می کنند.

کتاب دانش خانواده و جمعیت، ویرایش جدید

و در نهایت می توان از این کتاب به عنوان کتابی جامع در راستای دانش خانواده نام برد که با بیانی رسا و روان به بیان مفاهیم پرداخته است و سعی دارد تمامی مطالب را به صورت قابل فهم برای تمامی دانش آموزان ارائه کند و با استفاده از این کتاب آنها می توانند بهترین ها را داشته باشند تصمیمات زندگی خود را انتخاب کرده و در زندگی خود پیروز و موفق باشند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/knowledge-of-family-and-population/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب جامع دین و زندگی مسلم بهمن آبادی 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین