یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب اصول و فنون راهنمایی و مشاوره سالمندان حسین زارع+PDF

کتاب اصول و فنون راهنمایی و مشاوره سالمندان حسین زارع+PDF

کتاب اصول و فنون راهنمایی و مشاوره سالمندان حسین زارع+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب «اصول و فنون راهنمایی و مشاوره سالمندان» با همت عالی حسن عبدالزاده، دکتر حسین زارع و دکتر آناهیتا خدابخشی کلائی از سری کتاب های آموزشی دانشگاه پیام نور در این زمینه به شمار می رود. روانشناسی که این کتاب جامع ترین و کامل ترین مطالب موجود در این زمینه را دارد که به صورت روان و قابل فهم بیان شده است.

دانلود PDF اصول و فنون راهنمایی و مشاوره سالمندان

وی در این کتاب به موضوعاتی مانند توجه علمی به مسائل و مشکلات سالمندان در حوزه روانشناسی و مشاوره پرداخته است که خود موضوعی مهم است و در ابتدایی ترین فصل ها به تعریف و تبیین مفهومی پرداخته است. برای شما پیر شد و آن را بررسی کرد. و شرایط رشد سالمندان در زمینه های جسمی، شناختی، عاطفی، روحی و اجتماعی به صورت کاملا مفهومی بیان شده است و برای درک بهتر سال های سالمندی این جنبه ها با هم در یک فصل بیان شده است. و مطالب و مباحث اولیه و مقدماتی رشد و تکامل، اصول مشاوره و روان درمانی و اصول سنجش و ارزشیابی از موضوعاتی است که در این کتاب به آن پرداخته شده است.

اصول و فنون راهنمایی و مشاوره سالمندان حسین زارع

وی در بخشی از این کتاب آورده است: برخی از احساسات منفی رایج سالمندان به شرح زیر است: 1. احساس غم و اندوه ناشی از کم توجهی کودکان و اطرافیان که برای آنها تلاش کرده اند. رفاه برای یک عمر 2. احساس تنهایی به دلیل طرد شدن 3. احساس ناامیدی و ناامیدی 4. احساس اضطراب و نگرانی 5. احساس بی فایده بودن 6. احساس باری بودن که بین تعداد زیادی از سالمندان مشترک است. مردم.

اصول و فنون راهنمایی و مشاوره سالمندان pdf

هدف اصلی کارشناسانی که در این زمینه فعالیت می کنند، تامین سلامت کلی سالمندان است و از آنجایی که می دانیم سلامت زیرشاخه های زیادی را در بر می گیرد، برای تعیین و تعریف اختلالات روانی، لازم است به تمام ابعاد آن توجه شود. و در نظر بگیرید به نظر می رسد بسیاری از سالمندان هنوز متوجه نشده اند که افکار منفی تمام تجربیاتی را که در طول زندگی خود با تلاش های خلاقانه و سازنده به دست آورده اند از بین می برد و در نهایت می توان گفت این کتاب یک بررسی و بحث است. به این مسائل ذکر شده که این کتاب بر همه کودکان واجب است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/guidance-and-counseling-of-the-elderly/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب الکتروشیمی تجزیه ای مهدی گلابی 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین