سه‌شنبه 2 مرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته حقوقکتاب مجموعه سوالات چهارگزینه ای حقوق جزای عمومی و اختصاصی احمد غفوری...

کتاب مجموعه سوالات چهارگزینه ای حقوق جزای عمومی و اختصاصی احمد غفوری +PDF

کتاب مجموعه سوالات چهارگزینه ای حقوق جزای عمومی و اختصاصی احمد غفوری +PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است. 

این کتاب بر اساس تست های طبقه بندی شده مرتبط با رشته حقوق طراحی و تنظیم شده است و این کتاب نیز توسط احمد غفوری طراحی و تنظیم شده است.

کتاب سوالات چهارگزینه ای حقوق جزای عمومی و اختصاصی

محتوای کتاب مجموعه سوالات چهارگزینه ای حقوق جزای عمومی و اختصاصی شامل سوالات تالیفی و آزمون های وکالت، قاضی، ارشد و دکتری می باشد که به صورت طبقه بندی شده و منسجم برای ارائه سوالات این حوزه به صورت کاملا استاندارد طراحی شده است. . و همچنین پاسخ سوالات طراحی شده در این کتاب به صورت تشریحی ارائه شده و با ارائه توضیحات کامل به نقش و فرآیند یادگیری به طور کامل پرداخته شده است تا علاوه بر توضیح گزینه صحیح، دلیل نادرست بودن سایر موارد گزینه ها نیز بیان می شود.

مجموعه سوالات چهارگزینه ای حقوق جزای عمومی و اختصاصی PDF

از ویژگی های این کتاب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– طراحی و تنظیم سوالات چهارگزینه ای تالیفی و آزمون های سال های گذشته حقوقی بر اساس قانون مجازات اسلامی و قانون مجازات جدید.

– طبقه بندی سوالات بر اساس ترتیب مواد قانونی

– از ذکر سوالات تکراری خودداری کنید

– پاسخنامه کاملاً تشریحی در انتهای هر بخش از این کتاب

– بیان پاسخ صحیح به همراه دلیل نادرستی سایر گزینه ها در موارد مورد نیاز

– قرار دادن برخی توضیحات در پاسخنامه به صورت نمودار، به منظور ساده سازی و تسهیل یادگیری.

سوالات چهارگزینه ای احمد غفوری در حقوق جزای عمومی و اختصاصی

این کتاب برجسته که شامل تمامی موارد لازم مرتبط با رشته حقوق می باشد با تست های متعددی که در این کتاب گنجانده شده است می توانید تنها با تکیه بر این کتاب بهترین نتایج ممکن را در تست های خود بگیرید و همچنین در جلسه امتحان استرس کمتری داشته باشید زیرا با انواع سؤالات موجود در این زمینه آشنا هستید و از سری مطالب این کتاب می توان به موارد زیر اشاره کرد: جایگزین های حبس (مواد 64 تا 87 ق.م. الف) و پاسخ نامه جایگزین ها. به حبس (مواد 64 تا 87 ق.م.) و مجازات ها و اقدامات حمایتی و تربیتی برای اطفال و نوجوانان (مواد 88 تا 95-146 تا 148 ق.م.ا.).

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/four-choice-law-questions/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب فیزیولوژی انسانی محمدرضا اسد 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین